סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

STEELSERIES AEROX 5 | עכבר גיימינג רב-תכליתי

יצרן: STEELSERIES
449.00 ₪
469.00 ₪
Aerox 5 ממזג עיצוב קל משקל עם אפשרויות כפתורים הניתנות להתאמה אישית המספקות מהירות, דיוק וגמישות לגיימרים. ה-Aerox 5 עוצב בקפידה עם סך של 9 לחצנים הניתנים לתכנות - שנבנו עבור כל משחק ומודגשים על ידי הפאנל הצדדי בעל 5 הלחצנים, בתוספת מתג לחיצה ייחודי חדש למעלה/למטה.
+ -

מביא יכולת הסתגלות לקטגוריית העכברים הקלים במיוחד, Aerox 5 ממזג עיצוב קל משקל עם אפשרויות כפתורים הניתנות להתאמה אישית המספקות מהירות, דיוק וגמישות לגיימרים.

ה-Aerox 5 עוצב בקפידה עם סך של 9 לחצנים הניתנים לתכנות - שנבנו עבור כל משחק ומודגשים על ידי הפאנל הצדדי בעל 5 הלחצנים, בתוספת מתג לחיצה ייחודי חדש למעלה/למטה.

מהירות שתשלוט בכל משחק, מספק שילוב מנצח של מעקב מדויק, ארגונומיה ושלדה שמטה את הכף ב-66 גרם בלבד.

הגנת AquaBarrier בדירוג IP54 מגן על העכבר מפני אבק, לכלוך, שמן ופסולת כך ששחקנים יכולים להתמקד במשחק. מגן על מעגלים פנימיים כמעט מכל סוגי הנזקים הסביבתיים.

חיישן Air TrueMove דיוק ללא תחרות עם מעקב מדויק המספק שליטה מוחלטת. החיישן פורץ הדרך כולל מעקב מדויק בין 1 ל-1,  CPI18,000,400 IPS  והאצה של 40G ומעקב הטיה.

מתגי ה-Golden Micro IP54 מהדור הבא מציעים עמידות מובילה בתעשייה המונעת קליקים כפולים במהירות תגובה ללא תחרות, המתגים המשודרגים העמידים בפני אבק ומים שומרים על פריכותם למשך 80 מיליון קליקים, פי שלוש מאשר עכברי משחקים אחרים.

תאורה מבריקה PrismSync תאורה מעוצבת מחדש מספקת 3 אזורים של 16.8 מיליון צבעים חדים להפליא שיכולים להסתנכרן עם מוצרי SteelSeries אחרים. בחרו מתוך מיליוני צבעים ואפקטים מתאורה תגובתית ועד למופעי אור אינטראקטיביים שמביאים את ה-RGB לשלב הבא.

SteelSeries Engine מציעה ארסנל של התאמות אישיות שונות, מתאורת RGB, ועד לכוונון CPI של חיישן העכבר, והפעלת אפקטי תאורה עם אירועים במשחק מתוך כותרים התומכים ב-GameSense.

גלגיליות גלישה 100% PTFE החליקו ללא רבב לניצחון על גלגיליות 100% PTFE טהורות, המיועדות לשליטה משופרת ותנועות עכבר מהירות במיוחד.

כבל USB-C Super Mesh מיקרופייבר קל-משקל החדש מפחית את הגרירה.

*
*
*
תגיות מוצר