סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

SUPER DRAGON BALL HEROES: WORLD MISSION | NINTENDO SWITCH

צאו למסע אפי תוך אינטראקציה עם עולם DRAGON BALL! משחק קרבות קלפים עמוק הכולל למעלה מאלף קלפים ו-350 דמויות מעולם DRAGON BALL כולל דמויות מסדרות שונות
189.00 ₪

CRIS TALES | NINTENDO SWITCH

בהשראת JRPGs נצחיים, פגשו וגייסו צוות ייחודי, אתגרו אינספור אויבים ועשו את דרככם בעולם נרחב הציצו אל העבר ותלמדו ממנו, החליטו על פעולות בהווה, ושנו את מהלך העתיד בהתאם לבחירות שאתם עושים. חשוף סיפור ודמויות מרתקים - השתמש בשכל שלך וגייס בעלי ברית חזקים כדי לחשוף את הקיסרית ולעשות את דרכך אל הסוף האמיתי של הסיפור הקסום הזה
219.00 ₪

BIG RUMBLE BOXING: CREED CHAMPIONS | NINTENDO SWITCH

היכנסו לזירה ב-Big Rumble Boxing: Creed Champions כדי להראות את כישורי האיגרוף שלכם! לבשו את כפפות האגרוף של אגדות כמו אדוניס קריד ורוקי בלבואה, או הילחמו בתור אחת מ-18 דמויות אייקוניות אחרות מהיקום של קריד ורוקי
199.00 ₪

BATTLE AXE | NINTENDO SWITCH

הרפתקה לחובבי אמנות פיקסל, עם דמויות וסביבות מעוצבות בצורה מיוחדת הרפתקאת hack n' Slash - מוכרת אך מחודשת, הודות לרכיבי משחק חדשים ואנימציות מחודשות! סולו או שיתוף פעולה - בחר מתוך שלושה גיבורים מפורטים ביותר לצאת איתם למסע שלך, ניתן גם לשחק קו - אופ מקומי בהשראת הקלאסיקות הגדולות של הז'אנר כמו Gauntlet ו-Golden Axe
259.00 ₪

BALDUR'S GATE: ENHANCED EDITION | NINTENDO SWITCH

מכיל מהדורות משופרות של Baldurs gate, Baldurs gate, II וSiege of Dragonspear המשחק החדש הראשון בסדרת Baldur's Gate מזה למעלה מעשור, Baldur's Gate: Siege of Dragonspear מוסיף פרק חדש לסאגת Bhaalspawn.
199.00 ₪

ASTRONEER | NINTENDO SWITCH

חקור ועצב מחדש עולמות רחוקים! Astroneer מתרחש בעידן הגילוי הבין-גלקטי של המאה ה-25, שבו אסטרונאוטים חוקרים את גבולות החלל החיצון, מסכנים את חייהם בסביבות קשות כדי לחשוף תגליות נדירות ולפתוח את מסתורי היקום. בהרפתקה זו, שחקנים יכולים לעבוד יחד כדי לבנות בסיסים מותאמים אישית מעל או מתחת לאדמה, ליצור כלי רכב כדי לחקור מערכת שמש עצומה, ולהשתמש בשטח כדי ליצור כל דבר שהם יכולים לדמיין. יצירתיות היא המפתח לחיפוש ושגשוג בזמן הרפתקאות פלנטריות מרגשות!
229.00 ₪

ARCADE SPIRITS | NINTENDO SWITCH

שחק כמו עצמך - בArcade spirits הכל ניתן להתאמה אישית. כל הבחירות באות לידי ביטוי בכל הסצנות הגזורות - בחר את הכינוי שלך, סגנון שיער, גוון עור, צבע שיער/עיניים ועוד. פתחו את האישיות שלכם - ותקשרו עם דמויות איך שתרצו: בין אם זו חברות, אפלטונית או משהו אינטימי יותר. עבדו קשה ובנו את מערכת היחסים הרצויה עם סך של שבע דמויות רומנטיות. הגן על הארקייד שלך - ההחלטות שלך ישפיעו על גורלו העתידי של ה-funplex. בין אם זה מערכות היחסים שאתה בוחר לפתח, או הדרך בה אתה מתמודד עם רגעי מפתח של ניהול משברים.
179.00 ₪

AIR CONFLICTS COLLECTION | NINTENDO SWITCH

צא לשמיים באוסף Air Conflicts לנינטנדו סוויץ' בואו לבחון את כישורי הטיס שלך עם שעות של קרב אוויר עתיר פעולה. אוסף זה מאפשר לך להטיס למעלה מ-30 מטוסים משתי מלחמות העולם במשימות מאתגרות ובמצבי מרובי משתתפים מקוונים.
189.00 ₪

AGATHA CRISTIE - THE ABC MURDERS | NINTENDO SWITCH

הנשק שלך הוא הידע שלך. משחק הרפתקאות וחקירות שעובד מהרומן הקלאסי של אגתה כריסטי. השחקן מגלם את הרקול פוארו המפורסם במשחק הרפתקאות מגוף שלישי עמוס בתעלומות. הבלש הפרטי ימצא את עצמו מול יריב מסתורי העונה לשם "ABC".
179.00 ₪

FIRE EMBLEM WARRIORS: THREE HOPES - SPECIAL EDITION

גלו את גורלן של שלוש מדינות בFire Emblem Warriors: Three Hopes – סיפור שונה ליקום המוכר מהדורת המשחק המיוחדת כוללת: • כרטיס משחק. • חוברת מאוירת. • חמישה פסלונים. • מפת גובלן של פודלן. • גלויות של דמויות המשחק.
379.00 ₪

FIRE EMBLEM WARRIORS: THREE HOPES

גלו את גורלן של שלוש מדינות בFire Emblem Warriors: Three Hopes – סיפור שונה ליקום המוכר ברוכים הבאים לפודלן, ארץ הנשלטת על ידי שלוש מעצמות. Fire Emblem Warriors: Three Hopes לוקח את העולם והדמויות של Fire Emblem: Three Houses אך מציג סביבם סיפור שונה וחדש לחלוטין. תהנו מקרבות הממזגים פעולה וטקטיקות. שלטו בצורה ישירות בדמויות ותקפו המוני אויבים במתקפה אינטנסיבית, תוך מתן פקודות לבעלי ברית. וקבלת החלטות טקטית בזמן שאתם מחליטים לאן להתקדם. בין קרבות, צרו אינטראקציה עם דמויות המקסימות המלוות אתכם לאורך הסיפור.
229.00 ₪

MARIO KART RACING WHEEL PRO MINI - הגה ודוושות

- מתאים למשחק Mario Kart 8 Deluxe ומשחקי מירוצים נוספים. - עיצוב ארגונימי המדמה הגה אמיתי - כולל דוושות ובקרים על ההגה - מוצר מורשה על ידי חברת Nintendo.
379.00 ₪