סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה מקלדות ועכברי גיימינג

מקלדות ועכברי גיימינג

STEELSERIES - RIVAL 650 - עכבר גיימינג אלחוטי

עכבר גיימינג אופטי אלחוטי איכותי, הראשון בדירוג True Performance! מדגם Rival 650 מבית SteelSeries. עכבר גיימינג אופטי אלחוטי איכותי, הראשון בדירוג True Performance! עם טכנולוגיית Quantum WirelessTM ללא השהיות בזמן תגובה‎ 1000Hz (1ms) , יכולת טעינה מהירה ועד 24 שעות שימוש רציף המבטיחות רמת ביצועים גבוהה מאוד ובלתי מתפשרת גם בסשנים ארוכים של תחרויות מקצועיות. ניתן להטעין את העכבר ב–1‎5 דקות בלבד ל–10 שעות שימוש! חיישן כפול בטכנולוגיית TrueMove3+ כוללת יכולות מדהימות של 1 to 1 tracking יחד עם יכולות עומק מהמדויקות והחדות ביותר של lift off distance detection (אומדן מרחק בעת הרמה של העכבר מהמשטח). השילוב בין שני החיישנים מאפשר שליטה טובה יותר של השחקן במשחק ורמת דיוק מאוד גבוהה של השליטה בעכבר. ה- Rival 600 כולל מערכת משקל מתכווננת המאפשרת בחירה והתאמה אישית מתוך 256 תצורות שונות, מתוך טווח של בין 96 גרם למקסימום של 128 גרם, להתאמה מיטבית של המשקל והאיזון לכל משתמש. מעבד ‎ 32-bit ARM עוצמתי מספק ביצועים עם השהייה מינימלית, ומתגים מכניים של עד 60 מיליון קליקים מבטיחים עמידות לאורך זמן ואמינות גבוהה. תוכנת SteelSeries Engine מאפשרת התאמה אישית של תאורת ה–2-zone RGB יחד עם תכונות כמו Discord ו- GameSense המאפשרות תגובתיות לאירועים במהלך המשחק. מפרט טכני - חיווי אור בעת שימוש: כן - תכולת האריזה: עכבר, משדר אלחוטי USB, כבל USB לטעינה/דאטה, מתאם, סט משקולות, מדריך שימוש - התאמה לדגם: Windows, Mac, Linux - תאורת מקשים: כן - משקל המוצר: 96 גרם, משקל עם הכבל: 139 גרם - צורת טעינה: טעינה באמצעות כבל
459.00 ₪

STEELSERIES - APEX PRO - מקלדת גיימינג מכאנית

"זו כנראה המקלדת האחרונה שאי פעם ארצה לקנות"- PCGamer.com ה- Apex Pro מהווה את הזינוק הטכנולוגי הכי משמעותי במקלדות מכאניות מאז המצאתם של המתגים המכאניים! כל מקש ניתן להתאמה אישית ע"פ רמת הרגישות הרצויה בין אם זה לגיימינג, לעבודה או לכל השאר. פי 8 במהירות תגובה, פי 5 בהפעלה מעשית, פי 2 יותר עמידות! (בהשוואה למקלדות מכאניות אחרות) מתגי ה- OmniPoint Switch מציעים רק 0.7ms זמן תגובה, 0.4mm נקודת הנעה ועמידות של עד 100 מיליון הקשות! ניתן לבחור בין הנעה קלה כנוצה, המתאימה למקשי משחק המצריכים מהירות תגובה גבוהה, לבין הנעה עמוקה- המתאימה להקלדה ולמקשי משחק המצריכים דיוק גבוה. ה- Apex Pro כוללת תצוגת OLED חכמה שמראה את כל מה שחשוב במהלך המשחק, ומאפשרת לנוע בין האפשרויות השונות בהגדרות המקלדת. לצד מסך התצוגה ממוקמים כפתורי שליטה נוחים המאפשרים למשתמש לשלוט בקלות בפונקציות החשובות כמו עוצמת הווליום, תאורה, מעבר בין קטעים, השהייה ועוד- הכל בלחיצת כפתור. ניתן לשמור רצפים מוגדרים מראש, הגדרות ואפקטי תאורה, בהתאמה מלאה למשחקים ואפליקציות כגון CS:GO, DISCORD, Spotify. המקלדת עשויה מסגסוגת אלומיניום איכותית ועמידה ביותר, המבטיחה אורך חיים מקסימלי בכל תנאי. בתוך מסגרת האלומיניום ישנן תעלות עבור הכבל, המאפשרות לבחור את היציאה המתאימה לכם של הכבל מבין 3 אופציונליות. המשטח הארגונומי המצורף למקלדת מתחבר אליה באמצעות מנגנון מגנטי, בקלות רבה, ועשוי מחומרים באיכות גבוהה מאוד, המציעים תמיכה נוחה ואופטימלית לשורש כף היד. USB Passthrough Port מאפשר לכם לחבר אל המקלדת ישירות כל אביזר תומך USB כמו עכבר אלחוטי, התקן זכרון ועוד. תאורת Prism RGB דינאמית עם אפשרות התאמה אישית של כל מקש, עם תכונת Prism Sync המאפשרת סינכרון מושלם של התאורה בין כל מוצרי SteelSeries שלכם המחוברים למשחק וכוללים את התכונה. תוכנת SteelSeries Engine מאפשרת תכנות והתאמה אישית של כל המקשים.
899.00 ₪

STEELSERIES - APEX 5 - מקלדת גיימינג

מקלדות מכאניות מקצועיות הן לרוב מוצר יקר יחסית, שרק המקצוענים מסוגלים להרשות לעצמם. המקלדת הזו מיועדת לגיימרים שמעוניינים להנות מרמה איכותית ומקצועית של מקלדת מכאנית, אבל מעוניינים לחסוך במחיר. ה- Apex 5 כוללת את כל הטכנולוגיות המתקדמות שלנו ב-Steelseries, ואת כל מה שצריך בשביל לנצח - במחיר משתלם. היא מגיעה עם תצוגת OLED חכמה שמראה את כל מה שחשוב במהלך המשחק, ומאפשרת לנוע בין האפשרויות השונות בהגדרות המקלדת. לצד מסך התצוגה ממוקמים כפתורי שליטה ייעודיים המאפשרים למשתמש לשלוט בקלות בפונקציות החשובות כמו עוצמת הווליום, תאורה, מעבר בין קטעים, השהייה ועוד- הכל בלחיצת כפתור. ניתן לשמור על המקלדת עצמה עד 5 פרופילים מוגדרים מראש שיאפשרו לכם להחליף בין פרופיל לפרופיל בנוחות רבה. המקלדת עשויה מסגסוגת אלומיניום איכותית ועמידה ביותר, המבטיחה אורך חיים מקסימלי בכל תנאי. בחלקה התחתון, המקלדת מגיעה עם 3 מעברים אופציונליים עבור הכבל, המאפשרים לכם לבחור את המיקום הנוח ביותר והמתאים לכם של יציאת הכבל לפי הסטינג האישי שלכם. תאורת RGB דינאמית עם אפשרות התאמה אישית של כל מקש, עם אפשרות לסינכרון מושלם של התאורה בין כל מוצרי SteelSeries שלכם המחוברים למשחק. המשטח הארגונומי לפרק כף היד המצורף למקלדת מתחבר אליה באמצעות מנגנון מגנטי, בקלות רבה, ועשוי מחומרים באיכות גבוהה מאוד, המציעים תמיכה נוחה ואופטימלית לשורש כף היד. תכונת Anti-Ghosting מבטיחה שלא תאבדו לחיצות גם אם תלחצו במקביל על כמה מקשים. תוכנת SteelSeries Engine מאפשרת תכנות והתאמה אישית של כל המקשים.
549.00 ₪

RAZER HUNTSMAN MINI - מקלדת גיימינג

היכנסו למימד חדש וקטלני באמצעות Razer Huntsman Mini - מקלדת גיימינג עם מתגים אופטיים מתקדמים. ל- Razer Huntsman Mini אין את שורת הפונקציות, את אשכול הבית ואת ה- numpad של מקלדת בגודל מלא מסורתי עם זאת היא לא מאבדת פונקציונליות מכיוון שכל הכניסות הללו עדיין נגישות באמצעות פונקציות משניות וקיצורי דרך. המבנה הקומפקטי שלה מאפשר לכם לשחק בנוחות רבה יותר. המקשים במקלדת הגיימינג הזו מיועדים לעמידות גבוהה יותר, הם בעלי איכות מרקם מובחרת, אשר לא תתבלה בשימוש אינטנסיבי. לצורך התייחסות קלה יותר בעת ביצוע פקודות ומקשי קיצור-דרך נוספו גם פונקציות משניות המודפסות בצד. קחו את ההגדרות שלכם לכל מקום כשאתם מאחסנים ומפעילים עד 5 פרופילי מקלדת ללא צורך בתוכנה, והתאימו אישית בעזרת חבילת טעינה מראש של אפקטים של תאורת Razer Chroma RGB.
579.00 ₪

Razer Deathadder Essential - שחור

חיישן אופטי 6,400 DPI דיוק גבוה: מציע התאמת רגישות דרך לחצני DPI ייעודיים (לתכנות מחדש) למשחקים ועבודה יצירתית מתגים מכניים עמידים: תומך בעד 10 מיליון קליקים גלגל גלילה מחוספס מגומי לדיוק מקסימלי: קטן, בליטות טקטיליות מגבירות את האחיזה ומאפשר גלילה מבוקרת יותר במצבי משחק עם יתדות גבוהים 5 כפתורים ניתנים לתכנות: מאפשר החלפת כפתורים והקצה של פונקציות מאקרו מורכבות באמצעות Razer Synapse
169.00 ₪

RAZER MINI VIPER עכבר גיימינג

Viper Mini עכבר משחקים קל במיוחד עם Razer ™ Chroma RGB. עיצוב קל במיוחד במשקל 61 גרם, מתג עכבר אופטי, Razer Chroma ™ RGB Underglow. עיצוב קל משקל- 61 גרם תוכלו ליהנות מהחלקה מהירה, עמידה ויציבה. מומלץ לגיימרים בעלי כפות ידיים קטנות עד בינוניות, עכבר משחק קל במיוחד. מתג עכבר אופטי ™RAZER המתגים בעכבר בעלי זמן תגובה מוביל בתעשייה של 0.2 אלפיות השנייה. צורת הפעולה שלו מסלקת את הצורך בעיכוב ולעולם לא מפעילה קליקים לא מכוונים, מה שמקנה שליטה טובה יותר. Razer Chroma™ RGB Underglow עם 16.8 מיליון צבעים ומגוון אפקטים של תאורה דינמית שתוכלו לתכנת או ליצור מהיסוד דרך Razer Synapse 3, Razer Viper Mini.
219.00 ₪

RAZER BLACKWIDOW V3 - מקלדת גיימינג מכנית

מרגישים את ההבדל ביצועים ממוצעים בצורה רזה יותר - היכנסו ל- Razer BlackWidow V3 Tenkeyless. מקלדת גיימינג קומפקטית זו ממשיכה למורשת איקונית והיא חמושת במתגים מכניים המפורסמים בעולםומופעלים על ידי Razer Chroma RGB, לרמת דיוק והתאמה אישית האהובה על גיימרים ברחבי העולם. RAZER™ GREEN MECHANICAL SWITCHES שמעו והרגישו את המשוב המספק בכל לחיצת מקשים שתעשו, עם עיצוב קליקי המציע פעולות אופטימיזציה ונקודות איפוס לקבלת דיוק וביצועים טובים יותר בזמן המשחק. מונע על ידי RAZER CHROMA RGB לתאורה הניתנת להתאמה אישית וטבילה גדולה יותר במשחק. בניית אלומיניום כדי להשלים את המתגים הארוכים שלה, המסגרת העליונה במקלדת המשחק המכנית הזו היא מיומנת מספיק כדי לעמוד בשעות ארוכות של שימוש אינטנסיבי וקבוע ובעלת גימור מט נקי.
649.00 ₪

RAZER CYNOSA LITE - מקלדת גיימינג

מקלדת גיימינג איכותית CYNOSA LITE מבית Razer, בעלת מקשים רכים המספקים נוחות מירבית וזמן תגובה מהיר. אפשרות לתכנות המקשים ובחירת צבע מבין 16.8 מיליון אפשרויות. מקשים רכים ונוחים ה- Razer Cynosa Lite כולל מקשים מרופדים רכים, המספקים נוחות רבה יותר וזמן תגובה מהיר יותר. מקלדת המותאמת בדיוק עבורך בחר מבין 16.8 מיליון אפשרויות צבע לחוויית משחק אישית ובאמת שלך.
219.00 ₪

RAZER ORNATA V2 - מקלדת גיימינג

טכנולוגיית Razer Hybrid Mecha-Membrane- מקלדת זו ממזגת את היתרונות של מקשי ממברנה ומתגים מכניים לטובת שני העולמות. מופעל על ידי Razer Chroma RGB לסגנון הניתן להתאמה אישית. טכנולוגיית Razer Hybrid Mecha-Membrane עבור לחיצות עם נגיעה רכה ומרופדת ממזג את המשוב המהודק והקליק של מתג מכני עם התחושה המוכרת של מקלדת קונבנציונאלית, כל הקשה על מקשים שאתם מבצעים היא מספקת ומדויקת. מקשי גלגלים ומקשי מדיה רב פונקציונליים לשליטה נוחה הגדירו אותם להשהייה, לניגון, לדילוג ולהתאמה מלאה מהבהירות לווליום - הנוחות האולטימטיבית בזמן שאתם נהנים מהבידור שלכם. - מקשים הניתנים לתכנות מלא לפרופילים מותאמים אישית. מופעל על ידי Razer Chroma RGB עבור תאורה הניתנת להתאמה אישית ושקיעה גדולה יותר במשחקים עם 16.8 מיליון צבעים ומגוון אפקטים לבחירה, התאימו אישית את המקלדת ותיהנו משקיעה גדולה יותר במשחק עם אפקטים של תאורה דינמית שמופעלים בזמן המשחק עם כותרות משולבות Chroma. מנח יד ארגונומי לנוחות משחק לאורך זמן התמיכה הרכה והמרופדת למקלדת מותאמת בצורה מושלמת כדי להקל על לחץ מפרקי כף היד, כך שתרגישו פחות עייפים כאשר אתם משחקים לאורך תקופות ארוכות.
369.00 ₪ 429.00 ₪

SteelSeries Rival 710 - Elite Performance

עכבר לגיימרים איכותי מבית SteelSeries בעל כפתורים הניתנים לתכנות, חיישן אופטי כפול ברזולוציה של 12,000 CPI עם שליטה ברמת ה-CPI וכולל תאורת LED בשלל צבעים התראות OLED הידיעה היא חצי מהקרב, וזו הסיבה שצטיידנו ב- Rival 710 בתצוגה OLED הניתנת להתאמה אישית לחלוטין. גשו להגדרות רגישות תוך כדי תנועה, סטטיסטיקות במשחק, מיפוי כפתורים והתאמי אישית את התצוגה עם שם הגיימר שלכם או עם הלוגו של הקבוצה המועדפת. התראות אתם יכולים להרגיש העכבר אינו עוד רק מכשיר קלט; עכשיו אתם יכול להרגיש אירועים במשחק, לסייע בקבלת החלטות קריטיות. התאמי אישית את כל היבטי ההתראות מעוצמת הרטט ועד דפוסי רטט. מעקב מדויק 1:1 TrueMove3 קובע את הסטנדרט החדש לכל חיישני המשחק בעבר ובעתיד. במקום להתמקד בCPI בלבד , ה- TrueMove3 תוכנן למעקב אמיתי 1:1. העברת מרחק מסוים על לוח העכבר מביא לאותה מרחק מדויק על המסך. ללא תאוצה, ללא שגיאות מעקב וללא פיגור.
429.00 ₪

מקלדת גיימינג - SteelSeries Apex 150 RGB

APEX 150 RGB - מביאה כל מה שצריך בשביל משחקי גיימינג תחרותיים, במחיר טוב לחצים מהירים מבית Steelseries תוחלת חיים של לפחות 20 מיליון לחיצות עמידות בפני נוזלים שינוי מהיר של מתח המקשים העיצוב הקרומי של יריעות המתח מאפשר זמן תגובה קצר במיוחד, מגע נעים במקשים ופעולה שקטה בכל לחיצה. עמידות מובטחת ל-20 מיליון הקשות מקלדת Apex 150 מצוידת במקשי מתח מהירים שמבטיחים עמידות ל-20 מיליון הקשות. תאורת RGB דינמית מסוג Prism תאורת RGB בחמישה אזורים, הניתנת להתאמה אישית, מספקת אפקטי צבע ותאורה מרשימים. תיבת צ'אט משולבת של Discord האירו את המקלדת בעזרת התראות צ'אט ניתנות להתאמה אישית של שירות Discord, לסימון הגעה של הודעות חדשות, סטטוס השתקה ועוד. חזק בביצועים, חלש במחיר ה-Apex 150 מספק את כל מה שאתה צריך עבור משחקים תחרותיים במחיר חסר תקדים! עמידות בפני התזות המקלדת מעוצבת לעמוד בפני נוזלים, כך שהיא מוגנת מפני התזת נוזלים והישפכותם. הודעות במהלך משחקים הקיפו את עצמכם בתאורת GameSense ריאקטיבית בלעדית שמגיבה לאירועים שונים במשחקים, כמו למשל הידלדלות של מאגרי תחמושת, סטטוס האנרגיה של הדמות, הריגות וטיימרים. שליטה מוחלטת ניתן לתכנת את מקלדת Apex 150 בקלות באמצעות התוכנה SteelSeries Engine. תוכלו להתאים אישית שילובי מקשים פשוטים או פקודות מאקרו מורכבות ביותר להאצת קצב המשחק. שליטה מלאה ה-Apex 150 מגיע עם טכנולוגית Anti-Ghosting ובעל 24 כפתורי מאקרו הניתנים לתכנות של המשתמש .
339.00 ₪

SteelSeries Apex 5 - מקלדת גיימינג היברידית מכאנית

ה- Apex 5 היא מקלדת גיימינג הכוללת מתגים ייחודיים מסוג Hybrid blue mechanical switches, שמשלבים שימוש במבנה מכאני עם הנעה סופר עמידה במבנה ממברנה. תכונות • מתגי משחק מכאניים כחולים היברידיים לעד 20 מיליון קליקים • תצוגה חכמה של OLED מציגה פרופילים, פרטי משחק, הודעות דיסקורד ועוד • סגסוגת אלומיניום בשימוש כלי טיס שנבנתה לכל החיים של עמידות בלתי שבירה • 16.8 מיליון צבעי תאורה עבור כל מקש להתאמה אישית שאין דומה לה • משענת כף יד מגנטית פרימיום מספקת תמיכה מלאה בכף היד ותחושה נוחה נתונים טכניים סוג לחצן פנימי SteelSeries Hybrid Mechanical RGB Switch נקודת הפעלה 2.0 מ"מ מרחק תזוזה כולל 4.0 מ"מ Anti-Ghosting Gaming Grade כוח 50cN חיי מקש כ 20 מליון לחיצות חומר סגסוגת אלומיניות צבעי לד 16.7 מיליון צבעי RGB מוגדרים לכל מקש מימדים גובה : 40.5 מ"מ רוחב: 442.8 מ"מ עומק: 139.2 מ"מ משקל 925 גרם דרישות מערכת חיבור USB פנוי Windows / OS X
629.00 ₪