סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

STEELSERIES | AEROX 3 WIRELESS GHOST EDITION - עכבר גיימינג אלחוטי

יצרן: STEELSERIES
579.00 ₪
599.00 ₪
עכבר גיימינג אלחוטי Aerox 3 Wireless Ghost Edition מבית SteelSeries. RBG זוהר עם PrismSync RGB 3 אזורים מסנוור בצבעים יפים, עיצוב קל במיוחד של 68 גרם למשחק מהיר ללא מאמץ. טכנולוגיית AquaBarrier מדורגת IP54 כדי לספק עמידות למים והגנה מפני אבק, לכלוך ועוד. הצורה שנבדקה באטל מעוצבת בקפידה כדי למקסם את הנוחות שלך ולהאריך את העמידות. Quantum 2.0 Wireless מהיר במיוחד משתמש בחיבור 2.4GHz נטול עיכובים או מעבר ל-Bluetooth 5.0 במחשבי PC, Mac, מחשבים ניידים ועוד. חיישן גיימינג אופטי TrueMove Air מושלם לפיקסלים.
+ -Ghost Collection במהדורה מוגבלת

זוהר ובהיר מתמיד עם 3 אזורי RGB המסנוורים דרך המעטפת החיצונית. ה-Aerox 3 Wireless מאיר ברמה חדשה לגמרי של תהילה בהתקנה שלכם. השתמשו במנוע SteelSeries כדי להתאים אישית דפוסי RGB מבריקים.

Ghost Collection במהדורה מוגבלת

עכבר קל במיוחד במשקל 68 גרם 
הגיבו מהר יותר והחליקו בקלות. העיצוב הקליל במיוחד של Aerox 3 Wireless מאפשר תנועות מהירות יותר ומקל על החלקות גדולות יותר.

עכבר קל במיוחד במשקל 68 גרם 

גוף מחורר
גוף מחורר המגלח 18 גרם תוך שמירה על חוזק ועמידות עבור המשחקים אינטנסיביים ביותר.

סוללה קטנה ביצועים גדולים
מנפו סוללה קומפקטית ל-200 שעות עם ביצועים גבוהים במשקל 13 גרם פחות.

PCB דק במיוחד
אלקטרוניקה מהונדסת מחדש המתהדרת בלוח מעגל דק יותר ב-50% תוך שמירה על עמידות.

עכבר גיימינג Aerox T.W.S 3 Ghost

רבגוניות אלחוטית
טכנולוגיית Quantum 2.0 אלחוטית מהירה במיוחד המקשרת את Aerox שלכם עם 2.4GHz נטול לאג, עם הגמישות לעבור ל-Bluetooth 5.0 במחשבי PC, Mac, מחשבים ניידים ועוד.

2.4GHz אלחוטי
חתכו את הכבל עם אפס פשרות באמצעות 2.4 גיגה-הרץ אלחוטי ברמת השהייה נמוכה במיוחד, כך שהפליק שוטים שלכם יהיו קלים מתמיד ולא תאמינו שאתם אלחוטיים.

Bluetooth
קחו את העכבר שלכם בדרכים בצורה קלה מאי פעם, אין צורך בדונגל. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר למחשבים ניידים ולהתקנים אחרים באמצעות Bluetooth.

200 שעות חיי סוללה
שום דבר לא עוצר אתכם עם הסוללה המותאמת במיוחד ל-200 שעות ב-Aerox Wireless. הוא לא יפסיק עד שתפסיקו, הרבה אחרי שהיריב שלכם יפרוש.

200 שעות חיי סוללה

AquaBarrier
עיצוב מחורר? אל תילחצו הודות ל-AquaBarrier שלנו. Aerox 3 Wireless בטוח מלכלוך, פירורים, שיער חיות מחמד ועוד, מכיוון שההגנה בדירוג IP 54 שומרת עליו מפני הדברים הקטנים כך שתוכל להתמקד במשחקים שלכם.

AquaBarrier

*
*
*
תגיות מוצר