סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

Sea Of Starts | Xbox Series X / One

229.00 ₪
249.00 ₪


המשחק Sea of Stars מבטיח את המגע של Sabotage ‏ בכל מערכת והוא מכוון להפוך את הנוסחה של משחק התפקידים הקלאסי למודרנית במובנים של קרבות מבוססי תורות, עלילה, סיור וגילוי וקיום אינטרקציה עם הסביבה לצד מנה של נוסטלגיה ישר ללב וכיף פשוט כמו בימים הטובים.
+ -

  סקירה כללית

מסע של סכנות ונפלאות ממתין לכם במשחק התפקידים בהשראה קלאסית שמבוסס תורות.

 

המשחק Sea of Stars מבטיח את המגע של Sabotage בכל מערכת והוא מכוון להפוך את הנוסחה של משחק התפקידים הקלאסי למודרנית במובנים של קרבות מבוססי תורות, עלילה, סיור וגילוי וקיום אינטרקציה עם הסביבה לצד מנה של נוסטלגיה ישר ללב וכיף פשוט כמו בימים הטובים.

 

המשחק מגולל את סיפורם של שני ילדי מועד ההיפוך שישלבו את כוחות השמש והירח כדי לבצע את קסם ליקוי הירח והחמה, הכוח היחיד שיכול להדוף את היצירות המפלצתיות של אלכימאי מרושע הידוע בכינוי הפלאשמאנסר (The Fleshmancer).

נווטו בעולם בצורה חלקה באמצעות מערכת ניווט שפורצת את הגבולות הקלאסיים של תנועה שמוגבלת לרשת של אריחים והילחמו באויבים בפרשנות סוחפת לז'אנר: בלי מפגשים אקראיים, בלי מעברים לשדות קרב נפרדים ובלי למתוח את העלילה.

 

sea-of-stars-screenshot-06-08jul22.jpeg (1600×900)

 

 תכונות עיקריות

ניווט ללא מעצורים

שחו, טפסו, קפצו בעזרת מוט, זנקו או עלו על מדפים כשאתם מנווטים בעולם בצורה חלקה באמצעות מערכת ניווט שמבוססת על המומחיות של משחקי הפלטפורמה ופורצת את הגבולות הקלאסיים של תנועה שמוגבלת לרשת של אריחים.

sea-of-stars-screenshot-07-08jul22.jpeg (1600×900)

השתתפות בקרב מבוסס תורות

לחיצה על כפתור הפעולה בסנכרון עם האנימציה מגבירה את תוצאות הנזק ובאותו הזמן מפחיתה את הנזק שאתם סופגים. לצד פגיעות מתוזמנות, קרב שיש בו שילוב התקפות של דמויות מרובות, העצמה ומערכות 'נעילה' אסטרטגיות שמציעות אפשרויות לשחק עם סוגי נזק שונים.

sea-of-stars-screenshot-13-11jul22.jpeg (1600×900)

עולם שאתם יכולים לגעת בו

יש דרכים רבות לבלות בעולם של Sea of Stars אם אתם צריכים שינוי בקצב בהרפתקאות. שיט, בישול, דיג, עצירה במסבאה להקשיב לשיר.

sea-of-stars-screenshot-05-08jul22.jpeg (1600×900)

הרפתקה עתירת עלילה

עשרות דמויות ונראטיבים מקוריים שיקחו אתכם למסע משלהב. המשחק Sea of Stars עושה את העבודה בתור משחק תפקידים בחקירה של נושאים קלאסיים ל הרפתקה וחברות כשבוא לעיתים אפי, לעיתים טיפשי ולעיתים מרגש.

sea-of-stars-screenshot-12-11jul22.jpeg (1600×900)

*
*
*
תגיות מוצר