סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

SESSION: SKATE SIM | XBOX ONE / SERIES X

159.00 ₪
השליטה במשחק נעשית בעזרת שני הסטיקים של השלט, כאשר כל סטיק שולט על אחת הרגליים. עליכם ללמוד לשלוט בהם ולהעביר משקל מרגל לרגל, ממש כמו על סקטבורד אמיתי. המשחק פותח עם דגש על פיזיקה ריאליסטית וחלקה. בדומה למציאות, השעות הראשונות מאתגרות לגולש סקטבורד מתחיל, אך ברגע שתתחילו להשתלט על טכניקות המשחק, תחוו התלהבות שאין שנייה לה כשתצליחו לבצע את הקיק-פליפ הראשון שלכם! בנוסף, Session: Skate Sim מציג אפשרויות התאמה אישית, כך שתוכלו להנות מהחוויה בדיוק כפי שמתאים לכם. מדריך מפורט במשחק יקנה לכם את כל העזרה שתצטרכו כדי להתחיל, ובנוסף ניתן לבחור מבין ארבע רמות קושי!
+ -

שנות ה-90 ותרבות הסקטבורד

בהשראת שנות ה-90, עידן הזהב של הסקטבורד, Session: Skate Sim ייתן לכם לחוות גלישת סקטבורד אמיתית והתרבות סביבה: אין ניקוד – זה רק אתם והדמיון שלכם!
בלי שופטים שיגידו לכם שהתרגילים שלכם מושלמים.
מפתחי המשחק הכניסו כמה מפות בהשראת מקומות אייקוניים מעולם הסקטבורד בהם תוכלו לגלוש ולהביע את היצירתיות שלכם, כולל Black Hubbas (ניו-יורק), Brooklyn Banks (ניו-יורק), FDR Park (פילדלפיה) ועוד.

  

"אם זה לא צולם, זה לא קרה"

לגלוש ולבצע תרגילים מדליקים זה טוב ויפה, אבל מה הטעם אם אין אף אחד שיצלם את זה?
ב-Session: Skate Sim, תוכלו לצלם עם פילטר של שנות ה-90 או פילטר "עין דג" ולאחר מכן לערוך את הסרטונים כדי ליצור קליפים ולשתף אותם.
תוכלו לשחק עם מגוון אפשרויות, כמו לשנות את זווית הצילום, את שעות היממה ולהוסיף פילטרים.
Session: Skate Sim גם מאפשר לשחקן לעבור מגולש לבמאי: תבצעו תרגילים וכנסו ל-"מצב סרט" כדי לחוות את האקשן מנקודת מבט של צלם וליצור את הקליפים המדליקים ביותר.

  

התאמה אישית

השוויצו בסטייל שלכם עם מערכת התאמה אישית מקיפה, לדמות ולסקטבורד שלכם.
השלימו משימות ואתגרים כדי להרוויח כסף שניתן לבזבז בחנויות סקטבורד של המשחק.
ניתן לאסוף כ-200 פריטים (סווטשירטים, נעליים, כובעים, חולצות, מכנסיים, וכו') ממותגים מובלים כמו Fallen, Zero, GindKing, Thankyou, HIJINX, Antilanta, Roger Skate CO, No-Comply, iDabble ואחרים.
עומדת בפניכם גם אפשרות להתאים אישית את הסקטבורד שלכם עם מעל ל-250 חלקים כולל גלגלים, צירים ועוד רכיבים רבים ממותגים מובילים כמו No-Comply, GindKing, Thankyou ואחרים רבים.
בנוסף לפן העיצובי, הרכיבים (צירים, גלגלים,…) גם משפיעים על האופן בו תגלשו. מצאו את הרכיבים המתאימים לסגנון הגלישה שלכם ולכו לקרוע את המסלול!


*
*
*
תגיות מוצר