סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

VALVE STEAM DECK OLED 1TB | קונסולת משחקים ניידת

3499.00 ₪
מהדורה חדשה ומשופרת לקונסולת המשחקים הניידת של VALVE עם מסך OLED! ספריית הSteam שלך, בכל מקום. ברגע שתתחבר ל-Steam Deck, כל ספריית ה-Steam שלך תופיע, בדיוק כמו כל מחשב אחר. תוכלו גם לראות את דירוג התאימות של כל משחק, המציין את סוג החוויה שאתם יכולים לצפות בעת המשחק. באפשרותך לסנן באופן דינמי כל תצוגה בספרייה שלך על ידי דירוג תאימות אם אתה מחפש סוגים מסוימים של חוויות.
+ -

סרטון:ניידות פוגשת כוח.

שיתפנו פעולה עם AMD כדי ליצור את ה-APU המותאם אישית של Steam Deck, המותאם למשחקים ידניים. זוהי תחנת כוח Zen 2 + RDNA 2, המספקת יותר ממספיק ביצועים כדי להפעיל את משחקי AAA העדכניים ביותר במעטפת כוח יעילה מאוד.

ספריית הSteam שלך, בכל מקום.
ברגע שתתחבר ל-Steam Deck, כל ספריית ה-Steam שלך תופיע, בדיוק כמו כל מחשב אחר. תוכלו גם לראות את דירוג התאימות של כל משחק, המציין את סוג החוויה שאתם יכולים לצפות בעת המשחק. באפשרותך לסנן באופן דינמי כל תצוגה בספרייה שלך על ידי דירוג תאימות אם אתה מחפש סוגים מסוימים של חוויות.

שליטה בנוחות.
קונסולת ה-Steam בנויה עבור הפעלות משחק מורחבות - בין אם אתם משתמשים בבקרי אגודלים או במשטחי עקיבה - עם פקדים בגודל מלא הממוקמים באופן מושלם בהישג ידכם. החלק האחורי של המכשיר מעוצב כדי להתאים בנוחות למגוון רחב של מידות ידיים.

Valve upgrades the Steam Deck with OLED screen | PCWorld
Steam Deck OLED review: A worthy upgrade - Reviewed
Valve Steam Deck OLED - Review 2023 - PCMag UK

*
*
*
תגיות מוצר