סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

TINTIN REPORTER THE CIGARS OF THE PHARAOH COLLECTORS EDITION | PS5

999.00 ₪
פרטים אודות תוכן המהדורה בתיאור המוצר למטה* עקבו אחר טינטין וסנואי באחת מההרפתקאות המפורסמות ביותר שלהם. טינטין וחברו הנאמן סנואי עומדים לחוות כמה הרפתקאות יוצאות דופן... לאחר שפגש את פרופסור סרקופגוס במהלך שייט בים התיכון, יוצא הכתב המפורסם לחפש את קברו של פרעה קיה-אוש. מהם הסודות האפלים החבויים בקבר? ממצרים ועד הודו, דרך ארצות ערב, טינטין וסנואי יחקרו רשת ענקית של סחר בלתי חוקי ברחבי המזרח.
+ -

מהדורת Collector's מכילה את הפריטים הבאים:

*משחק מלא
*ספר אומנות (160 עמודים)
*מחברת
*פסל מקורי
*מארז מתכת
*3 גלויות

עקבו אחר טינטין וסנואי באחת מההרפתקאות המפורסמות ביותר שלהם. טינטין וחברו הנאמן סנואי עומדים לחוות כמה הרפתקאות יוצאות דופן... לאחר שפגש את פרופסור סרקופגוס במהלך שייט בים התיכון, יוצא הכתב המפורסם לחפש את קברו של פרעה קיה-אוש. מהם הסודות האפלים החבויים בקבר? ממצרים ועד הודו, דרך ארצות ערב, טינטין וסנואי יחקרו רשת ענקית של סחר בלתי חוקי ברחבי המזרח.

הרפתקה צבעונית נאמנה לסיפור

עשיר בכל היבט של יקום טינטין ועם סיפור מלא בפיתולים ותפניות שהם חלק מהמורשת היצירתית הגדולה של Hergé, המשחק הזה לוקח אותם אל לבה של מצרים המסתורית וארצות אחרות של יופי אינסופי.
Cigars of the Pharaoh היא ההרפתקה הרביעית בסדרה.

משחק וידאו מלא הרפתקאות מהנות

הצטרפו לטינטין במשחק מלא באקשן ומעורר מחשבה כשאתם מנסים לפתור מקרה בינלאומי של סחר בלתי חוקי על ידי סיור במזרח, קבר, קטעי מדבר, מעמקי ג'ונגל או במגוון מקומות אחרים מלאים במלכודות.

שפע של מצבי משחק שונים לשלוט בהם

משחק ייחודי וחדשני המשלב את כל האלמנטים הטובים ביותר של משחקי הרפתקאות וחקירה. משחק שמזמין אותכם להתחפש לבלש / כתב: לחפש ולהסתנן כדי למצוא רמזים ולפתור חידות בעזרת דיאלוג חקירתי המציג קטעי וידאו עוצרי נשימה.

*
*
*
תגיות מוצר