סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

STEELSERIES RIVAL 600 | עכבר גיימינג

יצרן: STEELSERIES
399.00 ₪
עכבר לגיימרים מבית SteelSeries בעל כפתורים הניתנים לתכנות , חיישן אופטי כפול ברזולוציה של 12,000 CPI עם שליטה ברמת ה-CPI ותאורת LED בשלל צבעים ומערכת משקולות
+ -

תפיסת עומק מציאותית
כווננו את מרחק התנועה שלכם בדיוק מהפכני. החיישן המשני שלנו מאפשר התאמה אישית מושלמת של רגעי העצירה וההפעלה, להתחקות מדויקת אחר הרמות של העכבר. לעולם לא תחוו עוד תנועות מיותרות בעת הרמה והנחה של העכבר.

מעקב מדויק 1:1
אתם מוזמנים ליהנות מחוויית מעקב מדויקת להפליא של 100-12,000 CPI ללא בעיות יציבות, ללא שגיאות מעקב וללא השהיות בזמני תגובה. תזוזה למרחק מסוים על משטח העכבר מביאה לתזוזה באותו מרחק בדיוק על המסך.

משקל ואיזון מושלמים
כווננו את מרכז הכובד שלכם באמצעות 256 שילובי משקלים שונים, לאיזון מושלם של כל סגנון אחיזה או משחק. הצדדים הנשלפים מאפשרים הנחה קלה ובטוחה של שמונה המשקוליות הכלולות של 4 גר'.

מוצר ייעודי ל-Esports
הלחצנים בצד שמאל/ימין מבוססים על מערכת מהפכנית ומחוזקת של פיצול גורמים מפעילים שמאפשרת את הלחיצות הטובות ביותר במשחקים. המתגים המכאניים הבלעדיים שלנו, שתומכים ב-60 מיליון הקשות, מבטיחים שכל הקשה ולחיצה יבוצעו בדיוק מוחלט.

עיצוב ארגונומי
כל היבט בעיצוב של עכבר Rival 600 מספק מענה לצורכי הנוחות התובעניים של גיימרים. לא משנה אם אתם חובבי אחיזת טלף או אחיזת כף יד, צורת העכבר מספקת נוחות מושלמת לפעילויות גיימינג ממושכות ואינטנסיביות.

תמצו את Engine
התוכנה SteelSeries Engine מספקת גישה מלאה לארסנל המרשים של אפליקציות Engine, המאפשרות לבצע התאמה אישית של תאורת ה-RGB ב-8 אזורים, בצורה קלה ואינטואיטיבית. האפליקציות Discord ו-GameSense Engine מאפשרות לקבל התראות צ'ט, הודעות על אירועים במשחק ועוד.

• חיישן אופטי TrueMove3 למעקב Esports 1 to 1 עם 12,000 CPI ו 350IPS.
• מתגים מכניים בעלי תוחלת חיים של כ-60 מיליון.
• אחיזות צדדיות מהפכניות מסיליקון.
• 8 אזורי תאורה RGB ב16.7 מליון צבעים ניתנים להגדרה
• 7 כפתורים

*
*
*