סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

STEELSERIES | ARCTIS NOVA 1 WHITE | אוזניות גיימינג

יצרן: STEELSERIES
329.00 ₪
אוזניות ה-Arctis Nova 1 משלבות חומרה ותוכנה כדי לספק איכות שמע מעולה עם דרייברים בעלי רמת דיוק גבוהה, שמע מרחבי של 360°, ואקולייזר פרמטרי של 10 רצועות להתאמה אישית. מערכת Comfortmax מאפשרת התאמה אישית ב-4 רמות, כך שקל מאוד למצוא התאמה מושלמת של האוזניות, עם כריות זיכרון AirWeave. חיבור של 3.5 מ“מ הפועל כמעט עם כל פלטפורמה, כולל PC, PlayStation, Xbox, Switch, והמכשיר הנייד.
+ -

Almighty Audio: אוזניות ה-Arctis Nova 1 משלבות חומרה ותוכנה כדי לספק איכות שמע מעולה עם דרייברים בעלי רמת דיוק גבוהה, שמע מרחבי של 360°, ואקולייזר פרמטרי של 10 רצועות להתאמה אישית. מערכת Comfortmax מאפשרת התאמה אישית ב-4 רמות, כך שקל מאוד למצוא התאמה מושלמת של האוזניות, עם כריות זיכרון AirWeave.

מיקרופון ביטול רעשים באיכות מקצועית מפחית רעשי רקע, ושומר על תקשורת ברורה בתוך המשחק תוך שמירה על הנוחות גם במהלך פרקי זמן ארוכים של משחק. ה-Arctis Nova 1 כוללות חיבור של 3.5 מ“מ הפועל כמעט עם כל פלטפורמה, כולל PC, PlayStation, Xbox, Switch, והמכשיר הנייד.

התאימו בקלות את עוצמת השמע והשתיקו את השמע באמצעות כפתורי שליטה על גבי האוזניה. מערכת אקוסטית Nova– רמקולים חזקים ומעוצבים בהתאמה אישית משלבים עם תוכנת סונר SteelSeries המספקת 360 אודיו מרחבי ו-EQ פרמטרי בדרגה Pro. אודיו מרחבי ב-360° - הפיצ'ר הזה יאפשר לכם לשקוע בעולם של אודיו מרחבי. הרגישו את האקשן מכל כיוון עם סאונד סראונד אולטרה-היקפי שמספק לכם חווית שמע של 360 מעלות. תוכנת SteelSeries Sonar Audio – מאפשרת לכם לבצע אופטימיזציה של הסאונד במשחק באמצעות הגדרות מראש. אקולייזר פרמטרי מאפשר לכם לכוון צלילים ספציפיים מאוד במשחק כדי לשמוע צעדים, לטעון מחדש ולהפציץ טוב יותר מאי פעם.

חיבור רב מערכתי - קישוריות 3.5 מ"מ עובדת עם כל מערכת שבה תשתמשו, כולל PC, Mac, PlayStation, Switch, Mac, Mobile ועוד. מערכת ComfortMAX - התפנקו עם אוזניות דלוקס שתוכננו להתאים בצורה מושלמת לכל גודל או צורה של ראש. מערכת ComfortMAX המתקדמת ב-4 נקודות, כוללת כריות אוזניים מסוג AirWeave מתכווננות לגובה, רצועת ראש גמישה ומתלים מסתובבים. מיקרופון לביטול רעשים - ClearCast Gen 2 ביטול רעשי מיקרופון מפחית רעש מכל מערכת עד 25dB בעיצוב חדש עם מיקרופון נשלף. אולטרה קל משקל - עיצוב במשקל קל עם פרופיל דק ועמיד, רק 236 גרם. מגיעות בצבעים לבן או שחור, מותאמות ל- Xbox/Playstation ובגרסה רגילה המתאימה לכל הפלטפורמות.

*
*
*
תגיות מוצר