סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

STARFIELD | XBOX SERIES X

יצרן: MICROSOFT
249.00 ₪
279.00 ₪
**פרטים אודות שדרוג לגרסת הפרימיום בתיאור המוצר למטה!*** Starfield הוא היקום החדש הראשון מבית Bethesda Game Studios, היוצרים עטורי הפרסים של The Elder Scrolls V: Skyrim ו-Fallout 4, מזה 25 שנה. במשחק התפקידים הזה, שנוצר עבור קונסולות הדור הבא, ומתרחש בין הכוכבים, תוכלו ליצור כל דמות שתרצו ולחקור בחופשיות חסרת תקדים כשאתם יוצאים למסע אפי לענות על התעלומה הגדולה ביותר שעומדת בפני האנושות.
+ -

שדרוג לגרסת פרימיום:

שימו לב! גרסת הבסיס של Starfield ניתנת לשדרוג לגרסת פרימיום! את השדרוג יש לרכוש לצד משחק הבסיס בעלות של 169 שקלים. על מנת לשדרג לגרסת הבסיס יש לסמן את תיבת הסימון לשדרוג בדף המוצר כאן למעלה. חבילת הפרימיום של המשחק כוללת את הפריטים הבאים:

גישה מוקדמת של חמישה ימים למשחק (1.9.23)
~ מארז מתכת Steelbook אקסקלוסיבי
~ פאטצ' אספנים
~ הרחבת סיפור Shattered Space
~ חבילת סקינים Constellation Skin הכוללת חליפת חלל, סקין לקסדה, חבילת Boost ורובה לייזר Equinox
~ פסקול וספר אומנות דיגיטליים

הזמינו מראש את המשחק וקבלו את חבילת התוכן Old Mars Skin Pack הכוללת:
~ סקין Deep Mining Helmet & Pack
~ Laster Cutter

Starfield הוא היקום החדש הראשון מבית Bethesda Game Studios, היוצרים עטורי הפרסים של The Elder Scrolls V: Skyrim ו-Fallout 4, מזה 25 שנה. במשחק התפקידים הזה, שנוצר עבור קונסולות הדור הבא, ומתרחש בין הכוכבים, תוכלו ליצור כל דמות שתרצו ולחקור בחופשיות חסרת תקדים כשאתם יוצאים למסע אפי לענות על התעלומה הגדולה ביותר שעומדת בפני האנושות.

בשנת 2330, האנושות יצאה אל מעבר למערכת השמש שלנו, יישבה כוכבי לכת חדשים וחיה כעם מסייר חלל. תצטרפו ל- Constellation – הקבוצה האחרונה של חוקרי חלל המחפשים חפצים נדירים ברחבי הגלקסיה – ותנווטו במרחב העצום של החלל במשחק הגדול והשאפתני ביותר של Bethesda Game Studios.

הסיפור הוא שלכם

ב- Starfield הסיפור החשוב ביותר הוא הסיפור שלכם. התחילו את המסע על ידי התאמה אישית של המראה שלכם כמו גם סיפור הרקע והתכונות הייחודיות שלכם. האם תבחרו להיות חוקר מנוסה, דיפלומט מקסים, שליח סייבר חמקני או משהו אחר לגמרי? הבחירה בידיים שלכם. תחליטו מי אתם תהיו ולמה תהפכו.

חקרו את החלל

סיירו בחלל העצום וחקרו יותר מ-1000 כוכבי לכת. נווטו בערים שוקקות, חקרו בסיסים מסוכנים וחצו נופים פראיים. פגשו וגייסו צוות בלתי נשכח של דמויות, הצטרפו להרפתקאות של פלגים שונים וצאו למסעות ברחבי המערכות המושבות. סיפור או חוויה חדשים תמיד מחכים מעבר לפינה.

הנהיגו את ספינת חלומותיכם

טוסו ופקדו על חללית חלומותיכם. התאימו אישית את מראה החללית, שנו מערכות קריטיות כולל כלי נשק ומגנים, והקצו אנשי צוות כדי לספק בונוסים ייחודיים. בחלל העמוק תוכלו להשתתף בקרבות בעלי סיכון גבוה, להיתקל במשימות אקראיות, לעגון בתחנות כוכבים, ואפילו לעלות ולהשתלט על ספינות אויב כדי להוסיף אותם לאוסף שלכם. 

גלו, אספו ובנו

חקרו כוכבי לכת וגלו את החי, הצומח והמשאבים הדרושים ליצירת כל דבר, החל מתרופות ומזון ועד לציוד וכלי נשק.בנו מאחזים ושכרו צוות כדי לחלץ חומרים באופן פסיבי וליצור קישורי מטען להעברת משאבים ביניהם. השקיעו את חומרי הגלם הללו בפרויקט מחקר כדי לפתוח מתכוני יצירה ייחודיים.

נעילה וטעינה

החלל יכול להיות מקום מסוכן. מערכת לחימה מלוטשת תיתן לכם את הכלים להתמודד עם כל מצב. בין אם אתם מעדיפים רובים ארוכי טווח, נשק לייזר או כאלו שגורמים הרס רב, ניתן לשנות כל סוג נשק כדי להתאים את סגנון המשחק שלכם. סביבות ללא כוח משיכה מוסיפות כאוס ללחימה, בעוד חבילות בוסט מעניקות לשחקנים חופש תמרון כמו שלא היה מעולם.

*
*
*
תגיות מוצר