סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

STAR WARS JEDI: SURVIVOR | XBOX SERIES X

299.00 ₪
***תאריך השקת המשחק: 28.4.23*** כותר ההמשך לסדרת משחקי Star Wars Jedi עוד רגע כאן! הזמינו מראש את Star Wars Jedi: Survivor כדי להתאים אישית את המראה של קאל בעזרת חבילת תוכן בהשראת Obi-Wan Kenobi.
+ -

הטבה למזמינים מראש:
הזמינו מראש את Star Wars Jedi: Survivor כדי להתאים אישית את המראה של קאל בעזרת חבילת תוכן בהשראת Obi-Wan Kenobi.

* ערכת תוכן “Hermit” – לבשו את התלבושת והשתמשו בחרב האור של הג'דיי מאסטר Obi-Wan Kenobi.
* ערכת תוכן "Combustion" לנשק – הצטיידו בנשק שראוי למישהו שבורח מכוכב הלכת Coruscant אל ה-Outer Rim.

סיפורו של קאל קאסטיס ממשיך ב- Star Wars Jedi: Survivor – משחק פעולה-הרפתקאות בגוף שלישי מבית Respawn Entertainment (יוצרת סדרת Titanfall המצוינת) שפותח בשיתוף פעולה עם Lucasfilm Games.

עלילת המשחק מתרחשת חמש שנים אחרי אירועי המשחק הקודם בסדרה ועוקבת אחר מאבקו הנואש של קאל בזמן שהגלקסיה נופלת יותר ויותר אל תוך האפלה. קאל, שנדחק לשולי הגלקסיה על ידי האימפריה, ימצא את עצמו מוקף באיומים חדשים ומוכרים וינסה להמשיך את דרכו כאחד מאבירי הג'דיי האחרונים ששרדו. קאל חדור מוטיבציה להביע עמדה בזמנים האפלים ביותר של הגלקסיה – אבל כמה רחוק הוא מוכן ללכת כדי להגן על עצמו, על הצוות שלו ועל המורשת של מסדר הג'דיי?

בכדי לשרוד, השחקנים יתבססו על האימונים של קאל עם רשימה מורחבת של יכולות "כוח" אייקוניות, עמדות לחימה משתנות ויכולות התאמה אישית של חרב אור שניתן לשלב בדרכים חדשות ושונות. בעוד שהכוח הוא בעל ברית רב עוצמה, ייתכן שזה לא מספיק. קאל יצטרך להיות יצירתי ולשלוט ביכולות, טקטיקות חדשות ואפילו למנף את הסביבה סביבו כדי להתגבר על המכשולים שלפניו.

במהלך ההרפתקה נסייר בשלל בכוכבי לכת חדשים וגבולות המוכרים היטב למעריצי מלחמת הכוכבים, כאשר קאל מבקש לאחד מחדש את הצוות של Stinger Mantis.
יכולות, ציוד ושדרוגים חדשים של הכוח יאפשרו לשחקנים לחפש, לחקור ולחצות מחדש בדרכים חדשות כוכבי לכת מרובים, שלכל אחד מהם אתגרים ייחודיים משלו להתמודד איתם.
הגלקסיה מלאה בסיפורים, סודות ואוצרות עבור אלה שמוכנים להתמודד עם הסכנות שצפויות בדרך.

*
*
*