סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

SEAGATE | FIRECUDA 530 NVME 1TB HEATSINK - כונן SSD

849.00 ₪
כונן SSD איכותי מבית Seagate בממשק PCIe 4.0 בטכנולוגית NVMe ובנפח של 1TB.
+ -

ביצועים מרהיבים ועמידות ללא תחרות - כונני Seagate® FireCuda® 530 מגדירים מחדש את המהירות - עד 7,300 MB/s באמצעות ממשק PCIe® Gen4. עם קצבי העברה מהירים עד פי 2 מממשק PCIe Gen3, כונני FireCuda 530 בנויים לשימוש אינטנסיבי מתמשך וביצועים אמינים. המהירות של PCIe Gen4 כעת בידיכם.

מהיר וקריר
טכנולוגיית גוף הקירור שומרת על קרירות הכונן כדי לשמור על ביצועים גבוהים לאורך זמן.

כונן FireCuda המהיר ביותר
נבנה לגיימינג ברמה מקצועית לאורך זמן ויצירת תוכן מואצת עם מהירויות העברה מהירות עד פי 2 מאשר כונני SSD PCIe Gen3 NVMe ועד פי 12 יותר מכונני SATA SSD.

הטכנולוגיה העדכנית ביותר
FireCuda 530, שנבנה עם בקר E18 ופלאש 3D TLC NAND העדכני ביותר שנבדקו ואומתו ע"י Seagate, מספק את המהירות והעמידות המתקדמות ביותר כדי שתוכלו לדחוף את גבולות המחשב שלכם.
עמידות ללא תחרות

עוצב לביצועים בשימוש כבד וקשוח מספיק כדי להחזיק מעמד לאורך זמן - עד 5,100 TB TBW (משתנה ע"פ נפח) אומר שאתם יכולים לכתוב ולמחוק 70% מקיבולת הכונן, כל יום, במשך חמש שנים.
קיבולת עצומה

משחקים עתירי גרפיקה וקבצים גדולים הם לא בעיה עם קיבולת של עד 4 TB (יש לעיין במפרט) כדי לשמור על ספריית המשחקים שלכם בקצות אצבעותיכם ועיבוד התוכן היצירתי שלכם.
משחקים ויצירה

מהירויות העברה עצומות של עד 7,300 MB/s יחד עם סיבולת וקיבולת גבוהות גורמות ליישומי יצירת תוכן לרוץ מהר יותר וחלק יותר.יצועים אמינים. המהירות של PCIe Gen4 כעת בידיכם.

*
*
*