סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

ROCCAT | VULCAN PRO TITAN SWITCH RED - מקלדת גיימינג אופטית

יצרן: ROCCAT
579.00 ₪
מקלדת גיימינג מכאנית איכותית מבית Roccat עם מבנה חדשני ומתגים מכאניים Titan שפותחו ע''י Roccat לתגובה מהירה במיוחד, מבנה אלומיניום עמיד לאורך זמן, כוללת תאורת AIMO, פד מקלדת ומקשי מדיה. ROCCAT היא הראשונה בתעשייה שהנדסה מתג אופטי בעל תחושה מכנית. ה-Titan Switch Optical מספק הפעלה במהירות האור ודיוק מדהים. זה בנוסף לסט תכונות הכולל פקדי אודיו בסגנון מיקסר, משענת כף יד הניתנת להסרה, תאורת AIMO ולוח אלומיניום מחזק.
+ -

עיצוב עטור פרסים
מקלדת Vulcan כבשה את סצנת הגיימינג בסערה עם שחרורה. היא זכתה לשבחים נרחבים על האסתטיקה הפונקציונלית שלה ואיכות הבנייה המרשימה שהפרידה אותה מכל השאר. המקלדת עטורת הפרסים עולה כעת לרמה חדשה עם מתג Titan Switch Optical החדש.

מהירות אופטית, תחושה מכנית
מתג Titan Switch Optical החדש של ROCCAT מצייד אתכם בתחושת ההקשה המכנית שאתם מכירים ואוהבים, אבל עם רמת ביצועים שמעולם לא חוויתם. הוא רותם את מהירות האור עם קושחה שמזהה כל הקשה בצורה נקייה, ברורה ועם אפס השהייה. מהיר יותר לאין שיעור אך בעל עמידות כפולה, לכל היתרונות במתג אחד. העתיד כבר כאן, והוא אופטי.

עמידות לאורך זמן
המקלדת מחוזקת בשכבת אלומיניום ברמה גבוהה כדי להפוך אותה לחזקה ועמידה במיוחד. היא כוללת גם עמידות של 100 מיליון הקשות - פי שניים מהסטנדרט בתעשייה - הודות למתג Titan Switch Optical. יחד, הם הופכים את ה-Vulcan Pro למקלדת עמידה ברמה הגבוהה ביותר

פונקציונליות הדור הבא
עיצוב בפרופיל נמוך מאפשר לכם לשמור על הידיים שלכם שטוחות, מה שמוביל לפחות עייפות גם לאחר פרקי זמן ארוכים. יחד עם משענת כף היד המגנטית הניתנת להסרה, מובטחת נוחות פרימיום. לקבלת פונקציונליות נוספת, בקרות אודיו בסגנון מיקסר שומרות על הדברים החיוניים בהישג יד.

מנוע תאורה חכם AIMO
מנוע התאורה AIMO של ROCCAT מסנכרן מכשירים תואמים ליצירת אסתטיקת תאורה מבריקה ללא צורך בקונפיגורציה. האפקטים מוגברים על ידי בית מתג שקוף כדי להפוך אותו לחלון הראווה הטוב ביותר של AIMO עד כה - ונראה אפילו טוב יותר בשילוב עם מכשירי AIMO אחרים.

* סוויץ' ROCCAT® Titan Switch Optical (מרחק הפעלה 1.4 מ"מ, ליניארי)
* מחזור חיים של 100 מיליון הקשות
* משענת כף יד ארגונומית נשלפת
* זיכרון מאקרו והגדרות משולב של 512kb
* 6 מקשי מאקרו הניתנים לתכנות
* טכנולוגיית ™ROCCAT® Easy-Shift[+]
* מעבד מבוסס 32bit ARM Cortex-M0
* קצב דגימה של 1000Hz
* תוכנת ROCCAT® Swarm

מימדים:
גובה
3.20 ס"מ
רוחב
46.20 ס"מ
אורך
23.50 ס"מ
משקל
1150 גרם

תאימות:
דרישות מערכת
USB 2.0 (ומעלה), חיבור לאינטרנט (עבור תוכנת מנהל התקן)
מערכת הפעלה
Windows® 7, 8, 10 & 11

 

 

*
*
*
תגיות מוצר