סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

ROCCAT | PYRO TTC RED SWITCH - מקלדת גיימינג מכאנית

יצרן: ROCCAT
309.00 ₪
מקלדת המשחקים המכנית Roccat Pyro עם תאורת RGB - מתהדרת במתגים מכניים עם נקודת הפעלה אופטימלית של 2.0 מ"מ עבור הקשות מסיביות. החלק העליון של המקלדת עשוי מאלומיניום מוברש מחוזק המוסיף חוסן, עם מתגים שנבדקו ל -50 מיליון הקשות. ה- Pyro כולל גם טכנולוגיית שכפול כפתורים של Roccat [+] Easy-Shift ומשענת כף יד ניתנת להסרה להתאמה אישית.
+ -

מתגים מכניים
המתגים המכניים של ה - Pyro מציעים תגובה מדויקת עם הקשה על 2.0 מ"מ. המקלדת כוללת גם טכנולוגיה מתקדמת, כך שתוכל ליהנות ממשחקים אמינים מבלי לדאוג שהקשה על הקשה לא תירשם.

עיצוב עמיד
מקלדת מחוזקת עשויה מאלומיניום מוברש לעמידות חזקה. מתגים לטווח ארוך עם אורך חיים של 50 מיליון הקשות לכל מתג, כך שתוכל ליהנות ממשחקים אמינים עם איכות בנייה מוצקה.

משענת כף יד ניתנת להסרה
תפקוד ונוחות הולכים יד ביד עם משענת כף היד. המשענת נתפסת בקלות ומתאימה להעדפתך. נהדר כאשר אתה רוצה תמיכה בפרק כף היד בזמן ההקלדה אך מעדיף את התחושה הישירה של משחקים בלי - ולהיפך.

Roccat [+] Easy-Shift
טכנולוגיית מכפיל הכפתורים של Roccat מרחיבה את כוח הפיקוד שלך בלחיצת מקש אחת. החזק את לחצן Easy-Shift [+] המיועד (Caps Lock כברירת מחדל) כדי לבטל את הנעילה של פונקציה שנייה עבור שלל מפתחות באזור WASD.

מנוע תאורה AIMO
Roccat AIMO מסנכרן מוצרים תואמים ומציג תרחישי תאורה חדישים הזורמים ממכשיר למכשיר. הוא פועל היישר מהקופסא וללא צורך בתצורה נרחבת, כך שתוכל ליהנות מתאורה צבעונית של 16.8 מיליון צבעים מרהיבים.

* אורך כבל: 180 ס"מ
* מקשים עמידים עד 5 מליון קליקים
* מימדים: 447x152x36 מ"מ
* משקל: 1.100 ק"ג
* תאימות: Windows 10 / 8 / 7

*
*
*
תגיות מוצר