סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

RAZER | KAIRA X FOR XBOX - אוזניות גיימינג

יצרן: RAZER
259.00 ₪
319.00 ₪
**תוקף מבצעי בלאק פריידי: 30.11 -13.11** אוזניות ל- Xbox Series X. עם דרייברים TriForce 50mm,מיקרופון קרדיואידי HyperClear, כריות אוזניים מסוג Flowknit Memory Foam.
+ -

COMPETITION-READY CONSOLE AUDIO
קחו את היתרון התחרותי שלכם לשלב הבא ותשיגו דומיננטיות אמיתית של הקונסולה עם ה- Razer Kaira ל- Xbox - אוזניות אלחוטיות מסדרת X | S המציעה שקיעת שמע מעולה עם מנהלי ההתקנים החזקים ביותר שלנו אי פעם, וצלילים קוליים ברורים.

RAZER TRIFORCE TITANIUM
העיצוב הפטנטי החדש שלנו מאפשר למהנדסים שלנו לכוון כל דרייבר בהתאמה אישית כאילו ישנם שלושה - מה שמאפשר שכפול של תדרי שמע גבוהים, בינוניים ונמוכים כדי להעניק טרבל עשיר יותר, צליל בהיר יותר ובס חזק.

ה- Razer Kaira ל- Xbox כולל גם דיאפרגמות מצופות טיטניום, המעניקות בהירות נוספת לכל צליל שאתם שומעים, כך שכל הפקודות שתקבלו יהיו תמיד חדות וברורות.

מיקרופון קרדיואיד היפרקלרי
מיקרופון הניתן לכיפוף באוזניות האלחוטיות של Xbox Series X | S מציע איסוף קול רב יותר וביטול רעשים, והוא כולל מעטפת מיקרופון אופטימלית המאמצת עיצוב פתוח יותר לחסימה מינימלית - וכתוצאה מכך הבהירות משופרת ועוזרת לקליטת קולכם מקרוב יותר.

כריות אוזני קצף זיכרון של FLOWKNIT
כדי לשמור על כושר השיא שלכם במהלך מרתוני המשחקים, האריגה החדשה שלנו ממזערת הצטברות זיעה וחום שנוצרת ממגע בעור, בעוד שהצפיפות המשופרת של הקצף הרך מפחיתה את כוח ההידוק של האוזנייה.

כפתור זיווג EQ TOGGLE ו- XBOX
ממוקם על האוזן הימנית, לחצו לחיצה ארוכה על הלחצן כדי להתאים את האוזנייה בקלות, לחצו עליה פעמיים כדי לעבור בין 4 הגדרות EQ - כגון מצב FPS המשפר את האודיו במשחק כמו צעדי האויב ומצב בס להגברת צלילים בתדר נמוך.

XBOX אלחוטי
האוזניות האלחוטיות של Xbox Series X | S מספקות חיבור ישיר וחביון נמוך לקונסולה, עם טווח אותות נהדר התומך במשחק חלק.

חלונות סוניק
תהנו מצליל סראונד מציאותי המאפשר לדיבורית למקם את הסאונד בצורה מדויקת, מה שמגביר את המודעות שלכם למשחק, לתחרות ולחוויה סוחפת באמת.

תצורת אפליקציה מתקדמת
נתמך באפליקציית Razer Headset Setup לאקסבוקס, תישמעו בדיוק כמו שאתם רוצים עם גישה לאפשרויות עמוקות יותר של התאמה אישית של שמע, כגון הגדרות EQ אישיות, ניטור מיקרופון ועוד.

*
*
*
תגיות מוצר