סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

RAZER | KAIRA X FOR PS5 3.5MM - אוזניות גיימינג חוטיות

יצרן: RAZER
499.00 ₪
**תוקף מבצעי בלאק פריידי: 30.11 -13.11** RAZER KAIRA X לפלייסטיישן - עם אוזניות ה-Razer Kaira X - אוזניות פלייסטיישן המיועדות לביצועי שמע מקסימליים ותאימות בין פלטפורמות. חמוש בדרייברים חדישים ומיקרופון צלול, תהנה מאודיו מוכן לתחרות, לא משנה היכן אתה משחק.
+ -

RAZER KAIRA X לפלייסטיישן
עם אוזניות ה-Razer Kaira X - אוזניות פלייסטיישן המיועדות לביצועי שמע מקסימליים ותאימות בין פלטפורמות. חמוש בדרייברים חדישים ומיקרופון צלול, תהנה מאודיו מוכן לתחרות, לא משנה היכן אתה משחק.

דרייברים של RAZER TRIFORCEמ"מ  50 מ"מ
ה-Razer Kaira X כולל דרייברים חדישים שיכולים לכוון גבוהים, בינוניים ונמוכים בנפרד - ומפיקים צליל בהיר וברור יותר עםדציבלים עשירים יותר ובס חזק יותר.

כריות אוזניים FLOWKNIT MEMORY FOAM
כריות אוזניות נושמות ממזערות את הצטברות הזיעה והחום, בעוד שהצפיפות המשופרת של הקצף הרך במיוחד מפחיתה מאוד את כוח ההידוק של האוזניות לתמיכה נוחה במהלך מרתוני משחקים.

HYPERCLEAR CARDIOID MIC
ניתן לכופף את המיקרופון ולבטל רעשי סביבה. נתמך על ידי ניטור מיקרופון ואיזון משחק/צ'אט כדי להבטיח רמות אופטימליות של שמע במשחקים.

כפתור השתקת מיקרופון ומחוון עוצמת הקול
ממוקם מתחת לכיסוי האוזן השמאלית שלו ומאפשר לך להחליף את Razer HyperClear Cardioid Mic בקלות.


תאימות חוצה פלטפורמות
מלבד השימוש העיקרי שלה ב-PlayStation 5, שקע ה-3.5 מ"מ של האוזניות מאפשר לה לעבוד עם פלטפורמות פופולריות אחרות, כך שתוכל ליהנות משמע משחק מדהים בהגדרות שונות.

*
*
*
תגיות מוצר