סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

RAZER | COBRA - עכבר גיימינג חוטי

יצרן: RAZER
209.00 ₪
259.00 ₪
**תוקף המבצע עד ה31.7.2024** עכבר גיימינג חוטי דגם Cobra מבית Razer הוא עכבר גיימינג קל משקל רק 58 גרם, עם RGB Chorma ומתגים אופטיים Gen-3.
+ -

מושלם למשחק
פגע במטרה בדיוק והיתמעות מלאה עם Razer Cobra - עכבר גיימינג חוטי קל משקל, המופעל על ידי Razer Chroma RGB. חמוש במתגים עמידים במיוחד ומצויד ב-Chroma underglow, לעולם לא הייתם מצפים שעכבר כל כך קטן יארוז ביצועי משחק כה גדולים.

58 גרם עיצוב קל משקל
החלקות מהירות ושליטה נוחה
עם עיצוב קל משקל המתאים לרוב סגנונות האחיזה, ה-Razer Cobra לא רק מאפשר שליטה מהירה ומדויקת, אלא מרגיש נוח במיוחד לשימוש גם במהלך שעות ארוכות של משחקים.

Chroma Lightning עם Underglow מדורג
מופעל על ידי Razer Chroma RGB
התאימו אישית את Razer Cobra עם קרוב ל-16.8 מיליון צבעים ואינספור אפקטי תאורה. תחוו התמעות עמוקה יותר עם עכבר גיימינג RGB שמגיב בצורה דינמית עם מאות משחקים משולבי Chroma.

מתגי עכבר אופטי Razer Gen-3
עמידות ומהירות ללא תחרות
ממחזור חיים משופר של 90 מיליון קליקים עם אפס בעיות לחיצה כפולה, ועד להפעלה בבזק של 0.2 אלפיות השנייה ללא עיכוב יציאה, תהנו מאמינות ומהירות שעולות על כל השאר.

תכונות מתקדמות יותר
100% PTFE רגלי עכבר
עשויות מהדרגה הטהורה והגבוהה ביותר של PTFE, רגלי העכבר של Razer Cobra בחזית, מאחור וטבעת החיישן מאפשרות לו להחליק בצורה חלקה על פני כל משטח.

פרופיל זיכרון על הסיפון
תיהיו מוכן למשחק בכל מקום עם גישה לפרופיל Razer Synapse האחרון שבו השתמשתם, כולל הגדרות DPI מותאמות אישית, הגדרות כפתורים ועוד.

מפרט טכני:

ממדים: 119.6x62.5x38.1 מ"מ

משקל: 58 גרם

סוג מקשים: Optical Mouse Switches Gen-3

חיישן: אופטי - 8500DPI

*
*
*
תגיות מוצר