סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

POKEMON TRADING CARD GAME CLASSIC

2099.00 ₪
2499.00 ₪
קלאסיקה אף פעם לא יוצאת מהאופנה! חזור להתחלה עם המארז המיוחד של הפוקימון הקלאסי! אוסף נצחי זה כולל שלוש חפיסות בנות 60 קלפים הכוללות את הפוקימון השותף הראשון המקורי בהשראת ערכת הבסיס של Pokémon TCG וקלפים בולטים מכל ההיסטוריה הארוכה של המשחק, כולם כקלפי נייר כסף ומוכנים לשחק ישירות מהקופסה. בנוסף למועדפי הוינטג', שישה קלפים חדשים – כולל Suicune לשעבר, Lugia לשעבר ו-Ho-Oh לשעבר – מופיעים לראשונה. שפר את החוויה שלך עם אביזרי משחק איכותיים כמו לוח משחק מתקפל לשני שחקנים, קונוסים נגד נזקים הניתנים לערום, ומארז כלים ששומר את הכל בנוחות לקרב הבא שלך. המארז כולל: 3 חפיסות של 60 קלפים בכיכובם של Venusaur, Charizard ו- Blastoise 3 קופסאות אחסון 3 סטים של שרוולי (סליבים) כרטיסים לוח משחק אחד לשני שחקנים מארז אחד לארגז כלים עם רנדומייזר 2 סטים של קונוסים נגד נזקים 2 סטים של סמני מצב הערה: לא ניתן להשתמש בקלפים הכלולים ב-Pokémon TCG Classic בטורנירים רשמיים, למעט כרטיסי אנרגיה בסיסית.
+ -


POKEMON TRADING CARD GAME CLASSIC כולל:

לוח משחק מתקפל לאחסון כל הפריטים הכלולים ב-Pokémon Trading Card Game Classic.

ארגז כלים לאחסון מוני נזקים הניתנים לערום, סמני רעל וכוויה וכדורי מתכת.

שלוש חפיסות פוקימון TCG הכוללות את Venusaur, Charizard ו- Blastoise, כמו גם כרטיסים שהודפסו לאחרונה שיתאימו לקלאסיקה.

שלוש קופסאות סיפון הכוללות סמלי אנרגיה התואמים לחפיסות ה-Pokémon TCG הכלולים.

ספר את הימים של Venusaur, Charizard, ו- Blastoise מ-Base Set משתוללים עם שלושה חפיסות שנבנו במיוחד הכוללות את הפוקימונים הראשונים של Kanto שהתפתחו במלואם. החפיסות הללו כוללות גם קלפים שהודפסו לאחרונה לצד הקלאסיקות, ומאפשרות לך ליצור אסטרטגיות חדשות עם קלפים שטרם נראו כמו Ho-Oh ex ו- Lugia ex. פרט לקלפי Basic Energy, הקלפים בחפיסות אלו אינם חוקיים למשחק בטורניר, אך מכיוון שהמשחק תמיד משתנה, החפיסות הסטטיות הללו מושלמות לאתגר חברים ובני משפחה לקרב ירוק עד של הפוקימון TCG.

לצד ארגז הכלים, תמצאו מוני נזקים הניתנים לערמה שמציינים בבירור כמה נזק גרם לפוקימון, סמני Poison ו-Burn תלת מימדיים וכדורי מתכת שתופסים את מקומם של מטבעות הפוקימון. במרכז ארגז הכלים, תוכל לגלגל את כדורי המתכת האלה במורד מצנח קטן - אם הכדור נוחת בחור בעל גבול לבן, מתייחסים אליו כאל ראשים, ואם הוא נוחת בחור בעל גבול שחור, זה התייחסו אליו כאל זנבות. כשאתה משחק עם פוקימון משחק קלפי מסחר קלאסי, לעולם לא תצטרך לחפש קוביות או מטבעות.

 

*
*
*
תגיות מוצר