סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

OLLI OLLI WORLD | NINTENDO SWITCH

89.00 ₪
***מגיע בקוד להורדת המשחק, לא בדיסק פיזי למשתמש אירופאי בלבד*** OlliOlli World הוא משחק סקטבורד אקשן פלטפורמה חדש ונועז מלא אישיות. תחליקו וזרמו דרך העולם החי והתוסס של Radlandia, ופגשו דמויות צבעוניות בזמן שאתם משחיזים, מתעתעים ונוסעים דרככם לגלות את אלי ההחלקה המיסטיים במסעכם אחר Gnarvana.
+ -

חצו עולם מהנה ומוזר כשאתם לוקחים על עצמכם משימות, אתגרים ויוצרים חברים חדשים לאורך הדרך.
התאימו אישית את המראה, הטריקים והסגנון של הדמות שלכם בזמן שאתם מגלים שלבים עם נתיבים מרובים המספקים מגוון הזדמנויות לביטוי של השחקנים.
תאתגרו את העולם בליגות או תתחרו מול חברים לראות מי ינצח עם הטריקים הטובים ביותר באחת ממיליוני השלבים הניתנים לשיתוף.

ברוכים הבאים ל- Radlandia!
צאו לטיול על פני אוטופיית סקטבורד שופעת שמלאה עד אפס מקום בדמויות מרשימות ובמקומות תוססים שמתחננים לחקור אותם.מצאו את הנתיב שלכם בסמטה או התפרצו ללוס וולגס כדי לגלות שבילים חדשים, משימות רעננות, תגמולים מדהימים והזדמנויות לטריקים אפיים. הכל מחובר בצורה מושלמת על ידי אוסף שנבחר בידם של רצועות IDM ו-Electronica.

שחקו ברמה שלכם
שליטה הדוקה במיוחד משתלבת עם משחק מעודן במיוחד כדי להבטיח נסיעה חלקה כמשי.

לא מקצוענים? אל דאגה – OlliOlli World יקבל את פניכם בזרועות פתוחות, ומאפשר לשחקנים חדשים לקרוע רחובות מבלי לחשוש מלהתרסק על המדרכה.

חופש הביטוי
שייטו דרך מקלט הסקייטים האפי של Radlandia’s ונצלו את הכישורים שלכם כדי לשחרר פרסים מיוחדים שיאפשרו לכם להתאים אישית את המראה, הטריקים והסגנון של הדמות שלכם.

רוצים להחליק בכפכפים שלכם... לכו על זה. 

*
*
*