סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

Nintendo

1 2 SWITCH משחק

זהו משחק הוידאו הראשון של נינטנדו שבו שחקנים יכולים להתחרות בפעילויות כיף כשהם צופים אל עיניהם של אחרים במקום על מסך הטלוויזיה. החל ממשחק מערב הפרוע gunslinging ועד להעתקת כל צעדי ריקוד של אחרים, המשחקים ב 1-2-Switch עושים שימוש יצירתי במגוון רחב של תכונות הNintendo Switch כדי להחיות כל ארוע או מפגש חברים , בכל מקום, בכל עת.
149.00 ₪ 239.00 ₪

AC ADAPTER NINTENDO SWITCH- ספק כח סוויץ'

ספק כח מקורי של נינטנדו לנינטנדו סוויץ'.
199.00 ₪

ANIMAL CROSSING NEW HORIZON CASE-נרתיק נשיאה לסוויץ'

קייס לנשיאה ולשמירה לסוויץ. עיצוב אנימל קרוסינג.
129.00 ₪

ANIMAL CROSSING NEW HORIZON NINTENDO SWITCH

אם ההמולה מהחיים המודרניים תפיל אותך, לטום נוק יש מיזם עסקי במעלה שרוולו שהוא יודע שתאהב אותו: חבילת ה- Nook Inc. החדשה לגמרי-אקסקלוסיבית שלו, Deserted Island Getaway Package! בטח, חצית שבילים עם דמויות צבעוניות מקרוב ומרחוק. הייתה תקופה ישנה ומפוארת כאחת מאנשי העיר. יתכן ואף הפכת עלה חדש והקדיש את עצמך לשירות הציבורי! אבל עמוק בפנים, האם אין חלק מכם שרק מייחל ל… חופש? סיכוי לעשות מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה? ואז אולי הליכה ארוכה על חוף אי שומם, שם מחכה עושר עשיר של טבע לא נגוע, זה בדיוק מה שהרופא הורה! יצירתיות וקסם שלווים מחכים כשאתה מפשיל שרוולים והופך את החיים החדשים שלך לכל מה שאתה רוצה שיהיו. אוספים משאבים ועשו הכל החל מנחומי יצורים וכלים שימושיים. חבק את האגודל הירוק שלך בזמן שאתה מתקשר עם פרחים ועצים בדרכים חדשות. הקם בית מגורים בו הכללים של מה שנכנס לבית ומחוצה לו אינם חלים עוד. התיידד עם אנשים חדשים, תהנה מהעונות, קמרון מוטות לאורך נהרות כשאתה חוקר ועוד! תאריך השקת המשחק 20.03.19
199.00 ₪ 249.00 ₪

GameCube Controller Adapter Nintendo Switch

מתאם בקר GameCube עבור Nintendo Switch הוא אביזר המאפשר לך לשחק משחקים על הנינטנדו סוויץ' שלך עם עד 4 בקרי GameCube!
169.00 ₪

GameCube Controller Super Smash Bros. Edition Nintendo Switch שלט מקצועי לנינטנדו סוויץ'

שלט מקצועי לנינטנדו סוויץ' בעיצוב רטרו של קונסולת הנינטנדו גיים קיוב, למשחק סופר סמאש ברוס אולטימייט. מחיר מבצע מטורף! שימו לב כי זה בקר נועד אך ורק לשימוש עם Super Smash Bros. Ultimate עבור Nintendo Switch ויש צורך במתאם יעודי כדי לחברו לקונסולה .
179.00 ₪

JOY-CON WHEEL PAIR NINTENDO SWITCH- הגה נינטנדו סוויץ'

אביזר ייחודי בצורת הגה המאפשר התקנת בקר המשחק Joy-Con במרכז ההגה לשליטה מהנה יותר ותחושת נהיגה אמיתית במשחקי מרוץ . שתי יחידות כלולות בערכה
69.00 ₪ 99.00 ₪

LUIGI'S MANSION 3 NINTENDO SWITCH

הוא עדיין עשוי להיות פחדן, אבל ללואיג'י יש כלים ויכולות לרשותו יותר מאי פעם. להתמחות במהלכים של לואיג'י החדש ויכולות המופלאות שלו . לצאת יחדיו עם המצאתו האחרונה של פרופסור א. גאד, גואיג'י, דופלגנגר ירוק שמסוגל לחמוק בחללים הדוקים, ללכת על קוצים, ולעזור ללואיג'י להתגבר על מכשולים שהוא לא יכול לעבור לבד החלף בין לואיג'י וגואיג'י כשחקן אחד, או לתפוס חבר ולשלוט כל אחד בכל דמות באותו זמן .
199.00 ₪