סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

NBA 2K25 PS5

289.00 ₪
329.00 ₪
**תאריך השקה: 06.09.2024** ערמו ניצחונות, העלו באנרים ועשו היסטוריה ב-NBA 2K25. פקדו על כל מגרש עם אותנטיות וריאליזם המופעל על ידי ProPLAY™, הנותן לך שליטה אולטימטיבית על אופן התחרות שלך. שחקו בכל מקום, בזמן שאתם מגדירים את המורשת שלכם ב-MyCAREER, MyTEAM, MyNBA ו-The W. הביעו את האישיות שלכם עם מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית וחקרו עיר חדשה לגמרי, שבה ממתינות הזדמנות מאחורי כל דלת.
+ -

מופעל על ידי ProPLAY
הביאו לחיים את המשחק שלכם עם ProPLAY™, טכנולוגיה סוחפת שמתרגמת ישירות את צילומי ה-NBA למשחק מרתק.
התקרבו לאינטנסיביות עם כוכבי ה-NBA האהובים עליכם ושקעו ברגעי קלאץ', כאשר ProPLAY™ מפעיל את חווית ה-NBA האותנטית ביותר עד כה.להתחרות בעיר
העיר היא מגרש ההוכחה האולטימטיבי; צאו לפארק בשביל סטריט בול כיפי והתחרו במקומות חדשים ומגוונים.
תנו כבוד לאגדות המשחק ב-MyCAREER כשאתם מאפילים על הישגי אבני הדרך שלהם ומכניסים את השושלת הטובה ביותר שהכדורסל ראה אי פעם.
תנו לכישרונות שלכם לזרוח בעיר שוקקת וחרטו את שמכם בין הגדולים ביותר.בנו את השושלת שלכם
בנו שושלת שחוצה תקופות והגדרו מחדש מה זה אומר להיות הטוב ביותר כמנהל כללי ב-MyNBA.
חקרו את האתגרים הייחודיים הנלווים לפיקוח על משרד בחזית ה-NBA והוקירו את התגמול האולטימטיבי של זכייה באליפות, או זכיות מרובה.
בחרו מתוך שש תקופות, כולל עידן חדש לגמרי, והפכו למומחים הבאים שישנו את המשחק לנצח.MyTeam שלכם, בדרך שלכם
התחרות משגשגת ב-MyTEAM. אתגרו את ההרכבים היריבים עם סגל MyTEAM שלכם מכל הזמנים, והתנגשו עם שחקני עילית אחרים במלך השבועי של החצר.
לכו ראש בראש והציגו מדוע מגיע לכם להיות מוכתרים כטובים שבטובים באירוע האקסקלוסיבי הזה. אספו קלפים חדשים, שלטו ביסודות והרוויחו פרסים גדולים.
המטרה היא לנצח, אבל מאיפה תתחילו?הפכו לאגדת WNBA
תשאפו למעמד G.O.A.T. ב-W ותיצרו רגעים אגדיים במהלך הקריירה שלכם. כבדו את שחקני כל הזמנים בעבר ובהווה כשאתם עולים לדרג הגבוה ביותר וחורטים את שמכם בספרי השיאים.
הובילו את הדור הבא של כוכבי WNBA וקבלו כישרון ברמה עולמית ב-W Online.

Play Now, MyNBA, The W ו-MyLEAGUE זמינים במצב לא מקוון. כל שאר מצבי המשחק והתכונות דורשים חיבור לאינטרנט ועשויים לדרוש רישום חשבון מקוון (משתנה מ-13+).

הטבה בלעדית למזמינים מראש – קוד באריזה
5,000 VC
הזמינו מראש עכשיו את המהדורה הסטנדרטית של NBA 2K25 וקבלו 5,000 מטבע וירטואלי לשימוש בתוך המשחק. קישור לאינטרנט וחשבון משתמש NBA 2K נחוצים למימוש ושימוש התוכן בונוס. תנאים ומגבלות תקפים.

בנוסף, רכשו, הורידו ושחקו לפני ה- 17/10 כדי לממש את ה-Trendsetter Reward* כפרס חינם של עונה 1 ברמה 1, כולל 15,000 VC ותוכן בונוס אחר של MyCAREER ו-MyTEAM!

*לתנאי Trendsetter Reward והוראות מימוש בקרו בכתובת https://nba.2k.com/2k25/faq/

PS5 מהדורה זו כוללת את NBA 2K25 עבור PS5 בלבד.

בנוסף, רכוש, הורד ושחק עד 17/10 כדי לממש את ה-Trendsetter Reward* כפרס חינם של עונה 1 ברמה 1, כולל 15,000 VC ותוכן בונוס אחר של MyCAREER ו-MyTEAM!

*
*
*
תגיות מוצר