סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

NBA 2K25 NINTENDO SWITCH

229.00 ₪
249.00 ₪
**תאריך השקה: 06.09.2024** אספו ניצחונות, העלו באנרים ועשו היסטוריה ב-NBA 2K25. התחרו בדרך שלכם כשאתם מגדירים את המורשת שלכם ב-MyCAREER וב-MyTEAM, וחוו את MyNBA וה-W ב-PS5 או Xbox Series X או MyLEAGUE ב-PS4, Xbox One ו-Nintendo Switch. הביעו את האישיות שלכם עם מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית וחקרו עיר חדשה לגמרי (עבור PS5 או Xbox Series X ) או מטרופולין עירוני עם השכונה (עבור PS4, Xbox One ו-Nintendo Switch), שם מחכה הזדמנות מאחורי כל דלת.
+ -

מופעל על ידי ProPLAY 
חוו את המהלכים המפורסמים של שחקני ה-NBA האהובים עליכם וכוונו את הכישורים שלכם כדי לספק מחזות מגדירי קריירה בצורה דרמטית.
תחיו את המשחק שלכם עם ProPLAY™ ב- PS5 או Xbox Series X, טכנולוגיה סוחפת שמתרגמת ישירות את קטעי ה-NBA למשחק מרתק. תחוו מקרוב את כוכבי ה-NBA האהובים עליכם ושקעו בחוויית ה-NBA האותנטית ביותר עד כה.התחרו ב- MyCAREER
תנו כבוד לאגדות המשחק ב-MyCAREER כשאתם מאפילים על הישגי אבני הדרך שלהם ומכניסים את השושלת הגדולה ביותר שהספורט ראה אי פעם.
העיר על PS5 או Xbox Series X היא מגרש ההוכחה האולטימטיבי; צאו לפארק בשביל סטריט בול כיפי והתחרו במקומות חדשים ומגוונים.
או שלטו בשכונה החדשה ב-PS4, Xbox One ו-Nintendo Switch כשאתם משלימים משימות, מרוויחים פרסים ומאפילים על היריבים שלכם במצבי משחק חדשים וחוזרים.
תנו לכישרונות שלכם לזרוח ולחרוט את שמכם בין הגדולים.MyTeam שלכם, בדרך שלכם
התחרות משגשגת ב-MyTEAM. אתגרו את ההרכבים היריבים עם סגל MyTEAM שלכם מכל הזמנים, והתנגשו עם שחקני עילית אחרים במלך השבועי של החצר.
לכו ראש בראש והציגו מדוע מגיע לכם להיות מוכתרים כטובים שבטובים באירוע האקסקלוסיבי הזה. אספו קלפים חדשים, שלטו ביסודות והרוויחו פרסים גדולים. המטרה היא לנצח, אבל מאיפה תתחילו?Play Now, MyNBA, The W ו-MyLEAGUE זמינים במצב לא מקוון. כל שאר מצבי המשחק והתכונות דורשים חיבור לאינטרנט ועשויים לדרוש רישום חשבון מקוון (משתנה מ-13+).

הטבה בלעדית למזמינים מראש – קוד באריזה
5,000 VC
הזמינו מראש עכשיו את המהדורה הסטנדרטית של NBA 2K25 וקבלו 5,000 מטבע וירטואלי לשימוש בתוך המשחק. קישור לאינטרנט וחשבון משתמש NBA 2K נחוצים למימוש ושימוש התוכן בונוס. תנאים ומגבלות תקפים.

בנוסף, רכשו, הורידו ושחקו לפני ה- 17/10 כדי לממש את ה-Trendsetter Reward* כפרס חינם של עונה 1 ברמה 1, כולל 15,000 VC ותוכן בונוס אחר של MyCAREER ו-MyTEAM!

*לתנאי Trendsetter Reward והוראות מימוש בקרו בכתובת https://nba.2k.com/2k25/faq/Nintendo Switch - מהדורה זו כוללת את NBA 2K25 עבור NSW בלבד.בנוסף, רכוש, הורד ושחק עד 17/10 כדי לממש את ה-Trendsetter Reward* כפרס חינם של עונה 1 ברמה 1, כולל 15,000 VC ותוכן בונוס אחר של MyCAREER ו-MyTEAM!

*
*
*
תגיות מוצר