סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

Mario & Luigi Brothership NINTENDO SWITCH

259.00 ₪
289.00 ₪
**ההשקה ב: 07/11/2024** האחים חוזרים להרפתקה חדשה בים הפתוח! צאו להפלגה עם מריו ולואיג'י באי Shipshape( חלקו ספינה, חלקו אי( וסעו דרך העולם העצום של. Concordia שגרו את עצמכם דרך התותח של Shipshape כדי לבקר, לחקור ולחפש את הדרך שלכם באיים שנעים מיערות גשם טרופיים לערים שוקקות. הכירו חברים חדשים בדרך ותתקלו בפנים מוכרות מממלכת הפטריות כמו פיץ' ובאוזר, שעשויים לעזור לכם במסע! תצטרכו לסמוך על קשר האחים של מריו ולואיג'י כדי להצליח במשימה. השתמשו ב-Moves .Bros כדי לעבור מכשולים בזמן שאתם חוקרים את העולם.
+ -

סרטון:האחים חוזרים להרפתקה חדשה לגמרי בים הפתוח!צאו להפלגה עם מריו ולואיג’י באי Shipshape (חלקו ספינה, חלקו אי) וסעו דרך העולם העצום של Concordia.
שגרו את עצמכם דרך התותח של Shipshape כדי לבקר, לחקור ולחפש את הדרך שלכם באיים שנעים מיערות גשם טרופיים לערים שוקקות.הכירו חברים חדשים בדרך, כמו קוני וסנוטלט (שהוא בהחלט לא חזיר), ותתקלו בפנים מוכרות מממלכת הפטריות כמו פיץ’ ובאוזר, שעשויים לעזור לכם במסע!תצטרכו לסמוך על קשר האחים של מריו ולואיג’י כדי להצליח במשימה.
השתמשו ב-Bros. Moves כדי לעבור מכשולים בזמן שאתם חוקרים את העולם, ובהתקפות עוצמתיות של האחים כדי להלחם באויבים אותם תפקדו לאורך הדרך.אתם תזדקקו לכל יתרון שה’אחווה’ הזו יכולה להעניק לכם כדי להציל את היום!
*
*
*
תגיות מוצר