סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

LIES OF P | XBOX

259.00 ₪
*השקה 19.9.23* אתם בובה שנוצרה על ידי ג'פטו, אשר נלכד ברשת של שקרים עם מפלצות בלתי נתפסות ודמויות לא אמינות שעומדות בינכם לבין האירועים שפקדו את העולם של Lies of P. תתעוררו על ידי קול מסתורי שמנחה אותכם דרך העיר ההרוסה קראט - מקום תוסס לשעבר שהורעל על ידי טירוף ותאוות דם. עליכם להתאים את עצמכם ואת כלי הנשק שלכם להתמודד עם זוועות שלא יסופרו, להתיר את הסודות הבלתי נתפסים של האליטות בעיר ולבחור אם להתעמת מול האמת או לספר שקרים כדי להתגבר עליהם במסע שלכם.
+ -

אתם בובה שנוצרה על ידי ג'פטו, אשר נלכד ברשת של שקרים עם מפלצות בלתי נתפסות ודמויות לא אמינות שעומדות בינכם לבין האירועים שפקדו את העולם של Lies of P. תתעוררו על ידי קול מסתורי שמנחה אותכם דרך העיר ההרוסה קראט - מקום תוסס לשעבר שהורעל על ידי טירוף ותאוות דם. עליכם להתאים את עצמכם ואת כלי הנשק שלכם להתמודד עם זוועות שלא יסופרו, להתיר את הסודות הבלתי נתפסים של האליטות בעיר ולבחור אם להתעמת מול האמת או לספר שקרים כדי להתגבר עליהם במסע שלכם.

עולם אפל, אלגנטי ואכזר
חשפו את סודותיה של העיר קראט – מקום שקוע בסגנון תקופת Belle Epoque, שפעם שגשגה בזכות תעשיית הבובות שלה וכיום רואה את רחובותיה מכוסים בדם.

קרב עם כלים מעוותים
תפתחו סגנון לחימה ייחודי להתמודדות עם אויבים אכזריים על ידי שימוש בשילובי נשק דינמיים, זרועות הלגיון והפעלת יכולות חדשות.

מה משמעות השקר?
יהיו זמנים שבהם תעמדו בפני בחירות שבהן תוכלו לנחם אחרים בצער או בייאוש על ידי שקר... או שתוכלו לבחור לומר את האמת.

יצירה קלאסית מחודשת
האגדה האהובה על פינוקיו מסופרת מחדש כנרטיב אפל וקודר המאפשר לשחקנים לגלות את הסודות והסמלים החבויים בעולם Lies of P.

*
*
*
תגיות מוצר