סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

HELLDIVERS 2 | PS5

189.00 ₪
229.00 ₪
התגייס ל-Heldivers והצטרף למאבק לחופש על פני גלקסיה עוינת בקרב יריות מגוף שלישי מהיר, תזזיתי ואכזרי. הפוך לאגדה - אתה תורכב לחוליות של עד ארבעה Helldivers ויוקצה לך משימות אסטרטגיות. צפו זה בגב זה של זה - אש ידידותית היא ודאות מצערת של מלחמה, אבל ניצחון ללא עבודת צוות בלתי אפשרי. עומסים - מטמיעים את החופש מלמעלה, התגנבו דרך שטח האויב, או חרקו שיניים והסתערו בראש אל מלתעות הקרב. איך אתה מספק חירות הוא הבחירה שלך; תהיה לך גישה למגוון רחב של כוח אש נפץ, שריון מציל חיים ואסטרטגיות משנות קרב... התכשיט בארסנל של כל הלדיבר. דרישה - Super Earth מזהה את העבודה הקשה שלך עם דרישה יקרת ערך. השתמש בו כדי לגשת לתגמולים שונים המועילים לך, לחולייה שלך, לספינת המשחתת שלך ולמאמץ המלחמתי הכולל שלנו. איומים - הכל בכל כוכב רוצה אותך מת. בזה אנחנו מתמודדים. לכל אויב יש מאפיינים, טקטיקות והתנהגות ברורים ובלתי צפויים - אבל כולם נלחמים באכזריות וללא פחד או מוסר. המלחמה הגלקטית - לכידת כוכבי לכת אויב, הגנה מפני פלישות והשלמת משימות יתרמו למאמץ הכולל שלנו. מלחמה זו תנצח או תאבד בהתאם למעשיהם של כל המעורבים. אנחנו עומדים ביחד, או שאנחנו מתפרקים.
+ -

התגייס ל-Heldivers והצטרף למאבק לחופש על פני גלקסיה עוינת בקרב יריות מגוף שלישי מהיר, תזזיתי ואכזרי.


הפוך לאגדה -
אתה תורכב לחוליות של עד ארבעה Helldivers ויוקצה לך משימות אסטרטגיות. צפו זה בגב זה של זה - אש ידידותית היא ודאות מצערת של מלחמה, אבל ניצחון ללא עבודת צוות בלתי אפשרי.


עומסים -
מטמיעים את החופש מלמעלה, התגנבו דרך שטח האויב, או חרקו שיניים והסתערו בראש אל מלתעות הקרב. איך אתה מספק חירות הוא הבחירה שלך; תהיה לך גישה למגוון רחב של כוח אש נפץ, שריון מציל חיים ואסטרטגיות משנות קרב... התכשיט בארסנל של כל הלדיבר.


דרישה -
Super Earth מזהה את העבודה הקשה שלך עם דרישה יקרת ערך. השתמש בו כדי לגשת לתגמולים שונים המועילים לך, לחולייה שלך, לספינת המשחתת שלך ולמאמץ המלחמתי הכולל שלנו.


איומים -
הכל בכל כוכב רוצה אותך מת. בזה אנחנו מתמודדים. לכל אויב יש מאפיינים, טקטיקות והתנהגות ברורים ובלתי צפויים - אבל כולם נלחמים באכזריות וללא פחד או מוסר.


המלחמה הגלקטית -
לכידת כוכבי לכת אויב, הגנה מפני פלישות והשלמת משימות יתרמו למאמץ הכולל שלנו. מלחמה זו תנצח או תאבד בהתאם למעשיהם של כל המעורבים. אנחנו עומדים ביחד, או שאנחנו מתפרקים.

*
*
*