סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

Gearhead RaceTech | מערכת מושיין - GRT MOTION

יצרן: Gearhead RaceTech
מק"ט: GRTM1
23850.00 ₪
24999.00 ₪
הפוך את חוויית המירוצים שלך עם מערכת GRT Motion - מדמה תנועה חדשני המציע ריאליזם דינמי ומשאבת אדרנלין.
התקנה פשוטה, אקטואטורים מדויקים לתחושה אמיתית, ורישיון סטודיו מירוצים כלול. חוויה בלתי נשכחת ועוצמתית לחובבי סימולציית מירוצים.
+ -

חוויות מירוצים דינמיות

הפוך את מערכת המירוצים הסטטית שלך למדמה תנועה דינמי, משאבת אדרנלין, עם מערכת GRT Motion שלנו, זמינה וחדשנית. עבור חובבי סימולציית מירוצים כמוך, מערכת זו מציעה חוויה בלתי נשכחת שתיקח את הרפתקאות המירוצים שלך לגבהים חדשים. נא להיפרד מהמונוטוניות ולחבק את הרגש של תנועות החיים האמיתיים כאשר אתה נוהג בפניות חדות ומורד במסלולים הווירטואליים.

התקנה פשוטה ואינטגרציה חלקה

הפשטות פוגשת את המורכבות עם GRT Motion שלנו. ההתקנה קלה כמו נשימה, הודות לסוגרי ההרכבה המסופקים. פשוט חבר אותו למערכת שלך, ואתה מוכן לצאת לדרך. עם מפעיל ה-Thanos4U המובנה, ההתקנה שלך הופכת לחלק בלתי נפרד מאקוסיסטם המירוצים שלך. היכון להטביע את עצמך בפעולה ללא כל מאמץ.

 

Studio_Session-MC-_62silowniksmall.jpeg (750×500)

 

אקטואטורים מדויקים לריאליזם בלתי מתפשר

חווה ריאליזם בלתי מתפשר עם ארבעת מנועי השרוול הסרוו הכלולים. המציעים טווח של עד 110 מ"מ ומהירות קווית מרבית של 240 מ"מ/שנייה, אקטואטורים אלה מספקים תנועות חלקות ומדויקות שחוקות את התחושות האמיתיות של הנהגה. עם קיבולת נטען כוללת מרבית של 250 ק"ג (כולל המערכת), הם יכולים להתמודד עם הסשנים הכי אינטנסיביים בקלות.

הכנה מקיפה של כבלים ובטיחות

אין צורך לדאוג לגבי כבלים מסובכים או בעיות תאימות. החבילה המלאה של תושבות הכבלים הכלולה בערכה מבטיחה התקנה חסרת בעיות. מחברי מנועי השרוול ועד לכבל החשמל, כבל USB, כבל E-Stop וכפתור E-Stop – אנחנו דואגים לכל.

 

StudioSession-MC-_110silowniksmall.jpeg (750×500)

 

רישיון סטודיו מירוצים סימולטורי כלול

מקסם את הפוטנציאל של מערכת GRT Motion שלך עם רישיון סטודיו מירוצים סימולטורי הכלול בחבילה. תוכנה עוצמתית זו משלימה את החומרה, מאפשרת לך להתאים אישית ולכוון את אפקטי התנועה להעדפות שלך ולמטב את חוויית המירוצים שלך.

עוצמה ומפרטים

GRT Motion פועלת על התקנה עוצמתית של 110-230V / 3kW, המספקת את האנרגיה הנדרשת להספקת חוויית התנועה האולטימטיבית.

simracingstudiologo1.jpeg (750×500)

 

הערה חשובה: כיסא GT3, GRT Rig Pro וסט של דוושות עם הגה נראים בחלק מהתמונות והסרטונים אינם כלולים במוצר GRT Motion.

*
*
*