סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

EA SPORTS UFC 5 | PS5

199.00 ₪
319.00 ₪
*השקה 27.10.23* EA SPORTS™ UFC® 5 קרוב למציאות עד כמה שאפשר. על בסיס יכולות העיבוד המתקדמות של מנוע ה-Frostbite™, ללוחמים האהובים עליכם יש עכשיו דמויות זהות גרפית לדמויות במציאות שאין שני להן להשלמת הרמה הבאה של סביבה נאמנה למציאות, שתגרום לצעידת הדמות לאוקטגון להרגיש כמו אירוע ראשי של ה- PPV. מערכת האימפקט המציאותי החדשה מביאה לחיים את אינטנסיביות ואסטרטגיית הקרב, שכן חתכים ומכות כתוצאה מהקרב יכולים להשפיע על הניידות, ההגנה, הכושר גופני ועוד. אם תספגו פציעות רבות מדי, הרופא עשוי לסיים את הקרב. לאוהבי משחקי קרקע, גרפיקת ההתגוששות המשופרת גורמת להיאבקות להרגיש זורמת ומציאותית יותר מאי פעם.
+ -

הטבה בלעדית למזמינים מראש
הזמינו מראש את הגרסה הסטנדרטית של UFC® 5 מבית EA SPORTS™ וקבלו את הפריטים הבאים:

~ 2 דמויות אלטר אגו (Alexander Volkanovski, Valentina Shevchenko)
~ חבילה לכבוד יום השנה ה-30 (4 פריטי מראה חיצוני)
~ 5 בוסטים XP במצב הקריירה המקוון
~ מוחמד עלי 

EA SPORTS™ UFC® 5 קרוב למציאות עד כמה שאפשר.
על בסיס יכולות העיבוד המתקדמות של מנוע ה-Frostbite™, ללוחמים האהובים עליכם יש עכשיו דמויות זהות גרפית לדמויות במציאות שאין שני להן להשלמת הרמה הבאה של סביבה נאמנה למציאות, שתגרום לצעידת הדמות לאוקטגון להרגיש כמו אירוע ראשי של ה- PPV.

מערכת האימפקט המציאותי החדשה מביאה לחיים את אינטנסיביות ואסטרטגיית הקרב, שכן חתכים ומכות כתוצאה מהקרב יכולים להשפיע על הניידות, ההגנה, הכושר גופני ועוד.

אם תספגו פציעות רבות מדי, הרופא עשוי לסיים את הקרב. לאוהבי משחקי קרקע, גרפיקת ההתגוששות המשופרת גורמת להיאבקות להרגיש זורמת ומציאותית יותר מאי פעם.

ואם אתם אוהבים להתפעל מהכישורים שלכם, ההילוך החוזר הקולנועי של הנוקאאוט שלכם לוכד את סיום הקרב שלכם במלוא תהילתו.

UFC 5 מתעדכן עם תכנים, תכונות ואתגרים חדשים ורעננים של שבוע הקרבות, צמודים בכל חודש וחודש לאירועי ה-UFC בעולם האמיתי.

בנוסף, דמויות אלטר אגו (Alter Egos) מציעות גרסאות חדשות של הלוחמים האהובים עליכם איתן תוכלו לשחק כל חודש וחודש.
הביאו הביתה את האבולוציה הבאה של משחקי הקרב עם UFC 5.

חווית המשחק

מערכת אימפקט אמיתי

מה בבסיס קרב ה-MMA? ההימור, הטכניקה, הדרמה והמציאות הטהורה של הרגע. UFC 5 לוכד כל זאת בפרטים מציאותיים יותר מאי פעם,
החל משדרוגי גרפיקה של הדור הבא שמפיחים חיים חדשים באנימציית המשחק, מערכות פציעות שהולמות את האכזריות והאסטרטגיה של משחק הקרב,
עדכוני משחק שגורמים לפעולה להרגיש זורמת ומציאותית מאי פעם, ועוד.

פציעות מציאותיות

חתכים, חבורות ונפיחות שמופיעים במיקומים מדויקים בהתבסס על הפציעות שאתם סופגים במהלך המשחק, כולל למעלה מ-64,000 שילובים אפשריים של פציעות בפנים שלוחם יכול לספוג.
כל הפציעות מוצגות כעת בפירוט רב יותר מאי פעם, ומשפיעות על תכונות הדמות בצורה מציאותית ואמיתית.
גרימת חתך במצח היריב שמטפטף לתוך עיניו תפגע בראייתו ותגרום לו לספוג פציעות נוספות בצד זה, מכיוון שהוא לא רואה את המכות מגיעות.
פגעו באף היריב כדי לפגוע בנשימתו ולהאט את התאוששות הסיבולת שלו. ספגו יותר מדי בעיטות בשוק הרגל והדמות שלכם תתחיל לצלוע וניידותה תיפגע.
פציעות מציאותיות מוסיפות רובד חדש לגמרי של אפשרויות אסטרטגיות בקרב.

בדיקות רופא ועצירת הקרב

הפציעות המציאותיות מלוות בתוצאות מציאותיות. אם השחקן סובל מפציעה משמעותית - כמו אף שבור או עין נפוחה - השופט יכול כעת להיכנס, להשהות את הקרב, ולבקש מהרופא שמלווה את הקרב לבדוק את הפציעות.
אם השחקן לא מסוגל לשנות טקטיקה ולהגן על האזור הפצוע הזה מפגיעה, בדיוק כמו באוקטגון האמיתי, הרופא עלול להפסיק את הקרב.
כל זה מעניק לשחקנים הזדמנויות אסטרטגיות רבות יותר להצליח או להילחם על הישרדותם.

מכות חדשות ותגובות לפגיעה

כאן תמצאו התפתחות משמעותית. ה-UFC 5 כולל אנימציות חדשות לגמרי לחבטות מרפק וקרב קרקע, התקפות בסיבוב ומספר אפשרויות נוספות של אגרופים, בעיטות, מכות ברכיים ומכות מרפק.
בנוסף, אנימציות חדשות מדהימות מחקות לוחמי משקל כבד, לוחמי קיקבוקס מקצועיים ועוד, ומעניקות לכם דרכים חדשות לעמוד ולהכות. בנוסף, אנימציות חדשות של תגובות גוף למכות מבטיחות שתרגישו את ההשפעה של כל מכה.

גרפיקת Seamless Submissions

גרפיקת ה-Seamless Submissions החדשה מתפקדת בתור הארכה משופרת של מערכת ה-Grappling עם אנימציות מהירות יותר והסרה של מיני-משחקים.
שחקנים מתחילים יכולים להשתמש בתכונת ה-Grapple Assist, בעוד ששחקנים וותיקים יוכלו לגלות וליהנות מהעומקים החדשים.
הגרפיקה המשופרת מאפשרת התגוששות קרקע חלקה ומציאותית יותר שללא ספק תהווה חוויה למתאבק.

תצוגה

מנוע FROSTBITE

בפעם הראשונה בהיסטוריית החברה היא עושה שימוש במנוע Frostbite™ במשחק ה-UFC של EA SPORTS, שמספק שדרוגים גרפיים ללא תחרות למשחקי קונסולות.
החל מתאורה דינמית ודמויות עם גרפיקה משופרת המדמה מציאות, ועד לאנימציות ריאליסטיות של שיער ובגדים - Frostbite מחייה את הפעולה באוקטגון.

CINEMATIC K.O. הילוך חוזר

תכונה שמייצגת באמת את העדכונים המשמעותיים והחדשניים של ה-UFC היא התכונה הזו. בתמיכת עוצמת ה- Frostbite שחקנים יכולים כעת לצפות מחדש במכות הסיום שלהם בצורה אמנותית מדהימה.
האימפקט של תמונות סיום קרב שנלכדות בהילוך סופר-איטי עם זוויות צילום ותאורה קולנועית נראה מציאותי - ויפה - מתמיד, עם דם מותז וחבורות, שהופכים את הנוקאאוט ההרסני שלכם ליצירת אמנות.

זהות גרפית מתקדמת לדמויות במציאות

הודות ל- Frostbite והשדרוג המשמעותי בתכונות התאורה והעיבוד שלנו - כולל הצללת עור ועפעפיים כפולים, שיער מציאותי,
סוגי גוף לוחם מעודכנים וטכנולוגיית הנפשת הפנים המובילה בתעשייה - הלוחמים שאתם מכירים ואוהבים מעולם לא נראו מציאותיים יותר.

אפקטים חזותיים

הכל עניין של אימפקט. הנאמנות המשופרת למציאות מתבטאת שכאשר הלוחמים סופגים מכות, התוצאות מתבטאות על פניהם וגופם בצורה מציאותית.
בנוסף, הדם והזיעה מטפטפים בדיוק כמו שקורה בשיא הקרבות באוקטגון.

מהלכי סיום מציאותיים

מהתנועות החדשות שנוספו במשחק המקוון והלא מקוון ועד לעדכונים מציאותיים לאופן בו השופט נכנס כדי להציל לוחם שהופל מחשיפה למכות נוספות; הדרכים בהן קרב יכול להסתיים גדלות במספרן ובמציאותיות שלהן ב-UFC 5.

צילום קולנועי תוך כדי משחק

הפסקות חתימה, נוקאאוטים עוצרי נשימה, וכל מה שבאמצע. מנוע ה- Frostbite מעצים רגעים קולנועיים בהם תשומת הלב לפרטים ומציאותיות הלוחמים גורמים לכם להרגיש כאילו אתם בזירת הקרב UFC PPV שכל הכרטיסים שלו אזלו.
משאגת הקהל ועד להקדמות האייקוניות של ברוס באפר, צילום קולנועי חדש במהלך המשחק מספק רמה חדשה לגמרי של ריגוש ומציאותיות ל-UFC 5.

מצבי משחק 

שבוע קרבות

UFC 5 הוא הרחבה אמיתית של חוויית מעריצי UFC, ואין דוגמה טובה יותר מהאתגרים, התכונות והתכנים החדשים של שבוע הקרב, שמחברים אותם לרשימות קרבות UFC שוברי קופות באופן שמעולם לא נעשה בעבר.

אתגרי שבוע הקרב

בשבוע שלפני ואחרי כל אירועי ה-UFC הגדולים, לשחקנים תהיה גישה לזמן מוגבל לאתגרי שבוע הקרב.
אתגרים אלו נותנים לשחקנים את ההזדמנות לזכות בפרסים בהשראת אירועים אלו, כולל דמויות אלטר אגו חדשות, פריטי מראה חיצוני עבור לוחמים, נכסי התאמה אישית של פרופיל השחקן ו-emotes.

ניחוש קרבות

תכונה זו שזמינה כעת לפני אירועי UFC בעולם האמיתי מאפשרת לשחקנים לבצע תחזיות ביחס לרשימת הקרבות הראשית של כל PPV.
השחקנים מצורפים אוטומטית למאגרי לוחות דירוג של ניחושי תוצאות לאחר ביצוע הניחושים שלהם, בנוסף לגישה מותאמת אישית גם ללוחות דירוג נוספים. לאחר האירוע, השחקנים המובילים ברשימת הניחושים יזכו במטבעות UFC.

חוזי שבוע הקרבות

חוזי שבוע הקרבות מעניקים לשחקנים הצעה יומית של קרב בו הם יכולים להתמודד עם יריבי בינה מלאכותית תחת הגדרות משחק מוגדרות מראש.
השחקנים יכולים להרוויח מטבע במשחק לאחר שהם מופיעים ומנצחים, תוך שקושי החוזים עולה במהלך השבוע. הניצחונות, ההפסדים ומהלכי הסיום המצטברים של השחקן נמצאים במעקב בכרטיסיית חוזים.

התקדמות ותגמולים

דמויות אלטר אגו

ממראה ועד יכולות, דמויות האלטר אגו החדשות מאפשרות לכם לשחק כלוחמים האהובים עליכם ברגעים מגדירי הקריירה שלהם במציאות (כגון הופעת הבכורה האייקונית של הלוחם ב-UFC, בעת זכייתם בתואר, ועוד), לצד דמויות אלטר אגו ייחודיות ל-UFC 5.

כרטיסי התקדמות

שחקו כדי להתקדם דרך סט של תגמולים קבועים מראש, כולל מטבעות במשחק, התאמות אישיות של פרופיל השחקנים, פריטי לבוש ומראה חיצוני ולוחמי אלטר אגו.
בנוסף, השלמת אתגרי הפרופיל מתגמלת שחקנים עם האצות XP  שמשפרות את יכולת הרווח בכרטיס ההתקדמות שלהם.

מצב קריירה מקוונת

שחקנים ביקשו זאת; אנו הגבנו. קריירה מקוונת כוללת שידוך בין שחקנים על בסיס מיומנויות, התקדמות בדרגות הטורניר ומרדף אחר התואר דרך ארבע דרגות של טורנירים.
שחקנים יכולים להתחרות עם לוחם שונה בכל אחת מדרגות הטורנירים, מה שמאפשר לשחקנים להציג התאמות אישיות של מספר דמויות ופריטי מראה לוחם.

אבולוציית לוחמים מקוונת

לחימה במשחקי קריירה מקוונים מעניקה נקודות אבולוציה שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את התכונות, המהלכים וההטבות של הלוחם שלכם.
ברגע ששחקן חוצה רמת דרוג לוחם מוגדרת, הוא זוכה ביוקרה שמאפסת את האבולוציה שלו לנקודת התחלה של לוחם חדש, אך גם מגדילה את סף הרמה ומעניקה גישה למהלכים והטבות נוספות.

האצות XP  

האצות XP מגדילות את קצב צבירת נקודות האבולוציה של השחקן בזמן שהוא מתחרה בקרבות קריירה מקוונים לזמן מוגבל. בהאצות XP ניתן לזכות כתגמולים במשחק, מה שנותן לשחקנים תמריץ רב יותר להיכנס לאוקטגון.

מצב קריירה

למצב הקריירה יש הקדמה חדשה לגמרי שמחזירה את המאמן דייויס להדריך את השחקן במהלך הקריירה שלו ב-UFC עם צילומים קולנועיים חדשים, מיקומים חדשים והתמקדות משופרת על ההצטרפות.
שדרוג למחנות אימונים מאפשר לשחקנים לדמות את מחנה האימונים ותרגילי הקרבות שלהם כדי להגיע לשיא הכושר ולקרבות מהר ככל שניתן.
בנוסף, מפגשי דימוי קרבות יכללו חבילות אתגר, שמזכות את השחקנים בציון על סמך מספר האתגרים שהושלמו.

התנסויות "לחם-כעת"

ארגון מחדש של התנסות ה"לחם-כעת" מציע חבילה שלמה של סוגי משחקי MMA/UFC אותנטיים למצב חביב הקהל, כולל קרבות כרטיס קרבות ראשי, אירוע ראשי, אליפות, חצר אחורית  וקומייט.

סגנונות משחק

שחקנים יכולים כעת להתאים אישית את סגנונות המשחק האישיים המועדפים עליהם בכל מצבי המשחק.
מסגנון משחק סימולציה, שכולל סיבובי זמן אמת וריבוי בפציעות וירידה בסיבולת שמטרתם לחקות את חווית הלחימה האותנטית,
דרך נוקאאוט שעוצר את התחדשות הבריאות ומחיל סיבולת ושילובים בלתי מוגבלים, או "עמוד והכה" שמדמה קרב באמצעות הרגליים בלבד - הבחירה היא שלכם.

*
*
*
תגיות מוצר