סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

DREAMWORKS ALL-STAR KART RACING | PS4

189.00 ₪
צוות כוכבי-על מתוך סרטי DreamWorks האהובים עליכם מביא את הכיף וההנאה לאקשן מרוצי קארט כפי שלא היה מעולם! התחרו ב-20 מסלולים שונים שעוצבו בהשראת סרטי DreamWorks, כולל הביצה של שרק, גן החיות של ניו יורק ממדגסקר, האי ברק, ועוד! 20 מהדמויות האייקוניות ביותר של DreamWorks: שרק, חתול במגפיים, בייבי בוס ועוד אהובים אחרים, כולם מתאחדים בחוויית מרוצי קארט שטרם נראתה כמותה.
+ -

צוות כוכבי-על מתוך סרטי DreamWorks האהובים עליכם מביא את הכיף וההנאה לאקשן מרוצי קארט כפי שלא היה מעולם!
התחרו ב-20 מסלולים שונים שעוצבו בהשראת סרטי DreamWorks, כולל הביצה של שרק, גן החיות של ניו יורק ממדגסקר, האי ברק, ועוד!
20 מהדמויות האייקוניות ביותר של DreamWorks: שרק, חתול במגפיים, בייבי בוס ועוד אהובים אחרים, כולם מתאחדים בחוויית מרוצי קארט שטרם נראתה כמותה.

צוות כוכבי על מסרטי DreamWorks: במי תבחרו? עם מבחר דמויות אהובות כגון שרק, פו, החתול במגפיים, נמרה, בייבי בוס ועוד, יהיה קשה לבחור רק אחד.

20 כלי רכב מדהימים: כל כלי רכב שואב השראה עיצובית מהאישיות הייחודית של הדמות הנוהגת! התאימו אישית את הכלי עם מאות פריטים ואביזרים שיסייעו לכם גם לשדרג ולשפר את כלי הרכב!

התחרו דרך מיקומים אייקונים: שדרו את עצמכם הישר לעולמות מופלאים בזמן שתנהגו, תקפצו ותתחרו במסלולים שעוצבו בהשראת הסרטים האהובים של DreamWorks.

טרולים כמנחי מרוצים ושדרוגים: הדמויות האהובות מעולם הטרולים של DreamWorks לא רק מתפקדים בתור המנחים שלכם בזמן המרוצים, אלא גם יסייעו לכם לנצח עם מגוון שדרוגים! אספו אותם וצרפו אותם למרוץ להפתעות מיוחדות!

שלטו בכוח השבילים הקסומים: הפעילו מתגי קסם במסלול כדי לחשוף קיצורי דרך נסתרים. האריכו את המסלולים הקסומים ע"י הפעלת עוד מתגים בסדרה!

מגוון מצבי משחק: תהנו במצב משחק מרובה משתתפים מקוון או מקומי במסך מפוצל לאקשן בלתי פוסק שכל המשפחה תאהב.

*
*
*
תגיות מוצר