סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

CALL OF DUTY BLACK OPS 6 XBOX ONE \ SERIES X

329.00 ₪
369.00 ₪
**תאריך השקה 24.10.2024** Black Ops 6 Campaign מציג משחק דינמי מרגע לרגע הכולל מגוון רחב של איזורים עם סטים שוברי קופות ורגעים מלאי אקשן, מעשי שוד עתירי סיכונים ופעילות ריגול חשאי. בחוויית Multiplayer הטובה מסוגה, שחקנים יבחנו את כישוריהם על פני 16 מפות חדשות בעת ההשקה, כולל 12 מפות ליבה 6v6 ו -4 מפות Strike שניתן לשחק 22v או 66v. Black Ops 6 מסמן גם את חזרתם האפית של Round-Based Zombies, המצב האהוב על המעריצים שבו השחקנים יכניעו המוני אל-מתים בשתי מפות חדשות בעת ההשקה. לאחר ההשקה, שחקנים יכולים לצפות למפות מרגשות עוד יותר ולחוויות פורצות דרך שייכנסו גם ל-Multiplayer וגם לזומבים. זהו Black Ops ייחודי על פני קמפיין קולנועי לשחקן יחיד, חוויית משחק מרובה משתתפים הטובה מסוגה. בונוסים על הזמנה מוקדמת בתחתית העמוד!
+ -

סרטון:Black Ops 6 Campaign מציג משחק דינמי מרגע לרגע הכולל מגוון רחב של איזורים
עם סטים שוברי קופות ורגעים מלאי אקשן, מעשי שוד עתירי סיכונים ופעילות ריגול חשאי.

בחוויית Multiplayer הטובה מסוגה, שחקנים יבחנו את כישוריהם על פני 16 מפות חדשות בעת ההשקה,
כולל 12 מפות ליבה 6v6 ו -4 מפות Strike שניתן לשחק 22v או 66v.Black Ops 6 מסמן גם את חזרתם האפית של Round-Based Zombies,
המצב האהוב על המעריצים שבו השחקנים יכניעו המוני אל-מתים בשתי מפות חדשות בעת ההשקה.
לאחר ההשקה, שחקנים יכולים לצפות למפות מרגשות עוד יותר ולחוויות פורצות דרך שייכנסו גם ל-Multiplayer וגם לזומבים.זהו Black Ops ייחודי על פני קמפיין קולנועי לשחקן יחיד, חוויית משחק מרובה משתתפים הטובה מסוגה.

הזמינו מראש וקבלו גישה מוקדמת לבטא הפתוחה. חבילת Cross Gen-Bundle של Call of Duty: Black Ops 6 כוללת את גרסאות PS4 ו- PS5 של המשחק.הזמינו מראש או הירשמו כמנויים לתוכניות נבחרות של Game Pass וקבלו גישה מוקדמת לבטא הפתוחה. 
חבילת 
Cross Gen-Bundle של Call of Duty: Black Ops 6 כוללת את גרסאות Xbox Series X ו-Xbox One של המשחק.
*
*
*
תגיות מוצר