סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

CABLE GUYS | ASSASSINS CREED EZIO - מעמד לבקר

119.00 ₪
149.00 ₪
מעמד לבקר של ASSASSIN'S CREED EZIO מחברת CABLE GUYS! אם אתה מעריץ של Ezio, זהו אביזר המשחקים המושלם עבורך. התפעל מהדמות האהובה עליך כשהיא מסדרת את החדר. כל עוד זה נכנס לידיים הקטנות שלו, אפשר להחזיק אותו. זו גם מתנה מושלמת לכל מעריצי Ezio ו-Asssins Creed. בין אם זה Xbox One, Ps5, בקר המשחקים Nintendo Switch או שלט לטלוויזיה, ניתן להחזיק אותו. כולל הדור הבא של PS5 DualSense, Xbox Series X או Xbox Series S
+ -

מחזיק בקר:
בין אם זה Xbox One, Ps5, בקר המשחקים Nintendo Switch או שלט לטלוויזיה, ניתן להחזיק אותו. כולל הדור הבא של PS5 DualSense, Xbox Series X או Xbox Series Sמחזיק טלפון:
מעוצב להחזיק כמעט כל בקר משחקים בזמן שהם נטענים, זה גם מעמד נהדר לטלפון עבור רוב הטלפונים הניידים כולל אייפון,
סמסונג וגוגל פיקסל. שומר אפילו עם נרתיק לטלפוןמעריצי Ezio:
אם אתה מעריץ של Ezio, זהו אביזר המשחקים המושלם עבורך. התפעל מהדמות האהובה עליך כשהיא מסדרת את החדר. כל עוד זה נכנס לידיים הקטנות שלו, אפשר להחזיק אותו. זו גם מתנה מושלמת לכל מעריצי Ezio ו-Asssins Creedסחורה רשמית של UBISOFT:
ברישיון רשמי של Ubisoft. קשת צלבה שלמה, המאסטר האיטלקי המתנקש אציו אודיטורה דה פירנצה טרי ממסעו בארץ הקודש להצטרף למגוון הכבלים הפופולרי ביותר שלנו בגובה 8 אינץ'.
CABLE GUYS: Cable Guys

הם מגוון של דמויות מפורטות ביותר של Marvel, Disney, DC Comics ומשחקים, שעוצבו ומיוצרים על ידי צוות נלהב של מעריצים וגיימרים. הם מציעים מבחר אספנות של הדמויות האהובות עליך שיש להן כל כך הרבה שימושים

*
*
*
תגיות מוצר