סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

ASTERIX & OBELIX – SLAP THEM ALL 2 | XBOX

229.00 ₪
חיי הכפר הצנועים של אסטריקס, אוביליקס ושאר תושבי הכפר נקטעים על ידי הגעתו הפתאומית של Justforkix, שהגיע לבקש עזרה. הוא משתף אותם שאביו, Doublehelix, נכלא על גניבה שלא ביצע... נשר לוטטיה, סמל הזהב היקר של הלגיונות הרומיים, נגנב זה עתה, ואדם חף מפשע הושלך לכלא! אסטריקס מבטיח לחקור ומבקש מ-Justforkix להישאר בכפר.
+ -

חיי הכפר הצנועים של אסטריקס, אוביליקס ושאר תושבי הכפר נקטעים על ידי הגעתו הפתאומית של Justforkix, שהגיע לבקש עזרה. הוא משתף אותם שאביו, Doublehelix, נכלא על גניבה שלא ביצע...

נשר לוטטיה, סמל הזהב היקר של הלגיונות הרומיים, נגנב זה עתה, ואדם חף מפשע הושלך לכלא! אסטריקס מבטיח לחקור ומבקש מ-Justforkix להישאר בכפר.

שני הלוחמים הגאליים יוצאים אל לוטאקה כדי לקבל מידע נוסף ממכר שידוע כמי שמעודכן היטב על השמועות והתככים של העיר... וברור שהם לא ימצאו את התשובות שהם צריכים בדרכם הארוכה בלי מנה בריאה של מכות!

Asterix & Obelix – Slap them all! 2 לוקח את הלחימה לשלב הבא עם עוד אויבים ובוסים, כמו גם הרבה תכונות חדשות ושיפורי משחק.

בנוסף למהלכים הייחודיים שהם יכולים "לטעון", וקרבות דינמיים וזורמים יותר, לאסטריקס ואוביליקס יש כעת גם מצב זעם ומתקפה הרסנית.
שלא לדבר על האפשרות להרוס אלמנטים מסוימים בסביבה ולזרוק חביות או חפצים בקרב!

מוטב שהרומאים וכל שאר האויבים יזהרו!

~ שלבים מרהיבים, חדשים לגמרי, מלוטאקה ועד... סוף העולם!
~ עלילה עמוסה באקשן, מלאה בתפניות.
~ מצב זעם חדש שניתן להפעיל בלחימה...
~ התקפה הרסנית ייחודית לכל דמות.
~ אויבים ובוסים חדשים להכות בהם!
~ יכולת להרוס אלמנטים מסוימים של הסביבה.
~ מיקומים ודמויות זהים לקומיקס.
~ שחקו עם 2 שחקנים במצב משחק משותף מקומי.
~ סיפור מקורי עם סצנות מונפשות.

*
*
*
תגיות מוצר