סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

ARMORED CORE VI: FIRES OF RUBICON COLLECTORS EDITION | PS5 - מהדורת אספנים

899.00 ₪
1199.00 ₪
ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON משלב את המומחיות ארוכת השנים של From Software במשחקי Mech יחד עם משחקי הפעולה הייחודיים שלהם כדי להביא חוויה חדשה ועוצמתית.
+ -

רכשו את מהדורת האספנים וקבלו את הפריטים הבאים:

משחק בסיס
מארז מתכת בלעדי
מדבקות
פסל 19 ס''מ
ספר אומנות
סיכות
פסקול דיגיטלי

*הטבה דיגיטלית למזמינים מראש*
Melander C3 G13 - Special Cutireaction Tenderfoot

ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON משלב את המומחיות ארוכת השנים של From Software במשחקי Mech יחד עם משחקי הפעולה הייחודיים שלהם כדי להביא חוויה חדשה ועוצמתית.

ב-ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON, השחקנים ירכיבו את ה-mech שלהם ממגוון רחב של חלקים וכלי נשק כדי לשוטט בחופשיות דרך אזורי משימה המגדירים מחדש ניידות תלת-ממדית.

התמודדו עם התנגדות מוחצת על ידי ירי ודריסת אויבים באמצעות תנועה דינמית שעושה שימוש מלא בקרבות טווח ותגרה. שחקנים יכולים לחוות אקשן תזזיתי ומהיר שניתן לממש רק עם mechs.

קרבות דינמיים רב כיווניים – הטיסו את ה- mech שלכם בקרבות מהירים ורב-כיווניים, תוך ניצול הניידות של ה- mech הן ביבשה והן באוויר כדי להבטיח ניצחון.

התאימו אישית את ה-Mech לסגנון המשחק שלכם – חקרו מגוון רחב של סגנונות משחק ולחימה על-ידי התאמה אישית של בניית ה-mech שלכם בין משימות.
בחרו וציידו את החלקים המועדפים עליכם באמצעות מערכת התאמה אישית חזקה שיכולה לשנות באופן דרמטי את אסטרטגיית המשחק, יכולת התמרון וסגנון הקרב שלכם ככל שהאקשן מתעצם.

קרבות בוס מרתקים – השתמשו במגוון רחב של טקטיקות התקפיות והגנתיות מטווח קרוב וארוך כדי להפיל בוסים אויבים חזקים.

*
*
*
תגיות מוצר