סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

SONY PLAYSTATION PORTAL - פלייסטיישן נייד + אוזניות SONY PULSE EXPLORE כולל כיסוי סיליקון ומגן מסך!

יצרן: SONY
1990.00 ₪
2190.00 ₪
החבילה כוללת PLAYSTATION PORTAL בנוסף לכיסוי סיליקון עם מגן מסך והאוזניות תוך אוזן SONY PULSE EXLPORE! תרגישו את העוצמה של TMPlayStation בכף ידכם! Remote™ Portal PlayStation נותן גישה למשחקים בקונסולת ה- PS5 באמצעות חיבור ה- Fi-Wi הביתי או מחוץ לבית**, הכנסו ישירות למשחקים האהובים עליכם מבלי שתצטרכו לשחק באמצעות הטלוויזיה. תהנו משמע גדול מהחיים במשחקים האהובים עליכם, עם דרייברים מגנטיים שטוחים, ותשמעו את כל הפרטים ללא אובדן אות, עם חיבור מהיר כברק בטכנולוגיה האלחוטית PlayStation Link™‎.
+ -

תרגישו את העוצמה של TMPlayStation בכף ידכם! Remote™ Portal PlayStation נותן גישה למשחקים בקונסולת ה- PS5 באמצעות חיבור ה- Fi-Wi הביתי או מחוץ לבית**, הכנסו ישירות למשחקים האהובים עליכם מבלי  שתצטרכו לשחק באמצעות הטלוויזיה.

* ניתן לשחק במשחקים תואמים שהותקנו בקונסולה ל PS5/PS4.

הנגן הנייד TMPortal PlayStation יכול לספק משחק חלק עד 60fps פריימים לשנייה עם  בהירות תמונה גבוהה על המסך ברזולוציית 1080P .
מסך 8 אינצ יפיפה המציג כל פרט ופרט מהמשחקים האהובים עליכם כשהם מתעוררים  לחיים ב- HD FULL מואר ומדהים.
הקונסולה מיועדת לספק גישה ושליטה מהירה ומיידית בחוויית המשחק שלכם. מרגע  ההפעלה ולחיצה על כפתור קונסולת ה- RPS5 שלך תוכלו להתחיל לשחק במהירות יוצאת דופן.
חווית משחק עוצרת נשימה, תכונות הבקר זהות לבקר האלחוטי של Dualsense הרגישו את העוצמה הסוחפת של המשוב הפטי וטריגרים אדפטיביים במשחקים נתמכים. 

*רעידות מגיבות לבחירות שלך במשחק ומדמות גורמים סביבתיים
*התנגדות דינמית מחקה את מתח בשימוש בציוד ועצמים תוך כדי המשחק במשחקי RPS5 נבחרים
* נדרשת קונסולה PS5
** נדרש חיבור לרשת WIFI

אוזניות SONY PULSE EXPLORE:

היכנסו לחוויית עידן חדש של שמע במשחק בבית או בחוץ‎

התנסו בעידן חדש של שמע בגיימינג, בבית ותוך כדי תנועה, עם האוזניות האלחוטיות Pulse Explore. אתם מוזמנים ליהנות מסאונד מציאותי יוצא מן הכלל במשחקים האהובים עליכם באמצעות דרייברי פלאנר מגנטיים ולשמוע כל פרט עם חיבור PlayStation Link אלחוטי מהיר כבזק, בלי לאבד איכות. 

*
*
*
תגיות מוצר