סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

LOGITECH | DRIVING FORCE SHIFTER G29 AND G920 - ידית הילוכים

329.00 ₪
ידית הילוכים לשילוב עם הגה ודוושות מדגם G923, G29 ו-G920. עם גל הילוכים מפלדה מוצק, תיבת הילוכים עם 6 הילוכים קצרת זריקה, ידית עור ומגף, מנגנון ה-Driving Force Shifter עשוי לדיוק ואמינות
+ -

ידית הילוכים להגה מרוצים Driving Force Shifter של Logitech הנה ידית ההילוכים האולטימטיבית שעוצבה במיוחד להגאי מרוצים מדגמי- G29, G923 ו-G920. עם מוט הילוכים מפלדה יצוקה וציפוי עור איכותי בעבודת יד, ידית ההילוכים להגה המרוצים נועדה לנהיגת מרוצים מדויקת ולהבטחת אמינות לאורך זמן. תפסים עמידים מובנים ונקודות נעילה מאפשרים הרכבה בטיחותית של ידית ההילוכים להגה המרוצים על שולחן או כיסא משחקי מרוצים למזעור תזוזות או תנודות מצד לצד במהלך תמרוני מרוצים רבי עוצמה.

בנוי למירוץ
עם ציר פלדה מוצק, Driving Force Shifter בנוי מחומרים איכותיים למירוצים מדויקים ואמינות לאורך זמן. הכפתור והמגף מכוסים בעור איכותי ותפור ביד, המעניקים לו מראה ותחושה הדומים ל-shift מירוץ בעל ביצועים גבוהים ומעניקים לך חוויה נוחה ועמידה יותר.

זריקה קצרה בשש מהירויות
מעביר ההילוכים בעל שישה הילוכים בתבנית "H" עם דחיפה לאחור נעה בצורה זורמת ומוצקה לכל הילוך. הוא נועד להבטיח מעברי הילוכים חלקים ומדויקים הן בפניות סיכות ראש והן ישר.

פועלת עם הגאי מרוצים מדגמי G29 ו-G920
ידית ההילוכים פועלת עם הגאי מרוצים מדגמי G29, G923 ו-G920 ומשלימה את כיסא משחקי המרוצים שלכם לחוויה מציאותית יותר

ידית הילוכים של שש מהירויות
עם אפשרות נהיגה אחורה בלחיצת כפתור. ידית ההילוכים של שש מהירויות בצורת "H" נעה באופן זורם וננעלת היטב לתוך כל הילוך, ומסייעת לכם לבצע החלפות הילוכים חלקות ומדויקות בסיבובים חדים ומסלולים ישרים.

הרכבה בטיחותית
תפסים עמידים מובנים ונקודות נעילה מאפשרים הרכבה בטיחותית של ידית ההילוכים להגה המרוצים על שולחן או כיסא משחקי מרוצים למזעור תזוזות או תנודות מצד לצד במהלך תמרוני מרוצים רבי עוצמה.

 

 

*
*
*