סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

Xbox Series X | ELDEN RING SHADOW OF THE ERDTREE COLLECTOR’S EDITION

1649.00 ₪


מסדר הזהב מופרע בארצות שבין, תחת שלטונה של המלכה מריקה.

טבעת האלדן, החיונית ל-Erdtree, התפצלה.
צאצאיה האלים-למחצה של מאריקה תפסו את הרסיסים, והציתו את המלחמה המתנפצת, והובילה להתרחקותם מהרצון הגדול.

כעת, המוכתמים הגולים, שפעם נמנעה מהם החסד, נקראים לנווט בים הערפילי אל הארצות שביניהן, להתעמת עם טבעת האלדן ולשאוף להפוך לאדון אלדן.
+ -

  סקירה כללית

מהדורת האספנים ELDEN RING Shadow of The Erdtree Collector’s Edition כולל קוד דיגיטלי עבור ההרחבה ELDEN RING Shadow of the Erdtree, בלבד – ללא משחק הבסיס!
פסל בגודל 46 ס"מ של "Messmer the Impaler", אחת מדמויות הבוס המרכזיות ב-Shadow of the Erdtree, ספר אמנות ושובר הורדה עבור הפסקול המקורי.

ER_SOTE_CE_3840x2160_MULTI_UK.jpeg (1920×1080)

 

"Elden Ring" נוצר על ידי FromSoftware Inc. ומוצג על ידי BANDAI NAMCO Entertainment Inc., מהווה את היצירה הפנטזית הפעילה-RPG המתקדמת ביותר של FromSoftware עד כה, בזירה שתופסת עולם מסתורי ומסוכן.

Elden Ring - Logo - Dark.png (1920×295)

 

  • העלילה מתרחשת ב-Lands Between, שתחת שלטונה של המלכה האינסופית Marika, שבה ה-Elden Ring, מקורו של ה-Erdtree, נשבר לחתיכות. ילדיה של Marika, חצאי אלים, חטפו את רסיסי ה-Elden Ring, הידועים כ-Great Runes, והטירוף שהגיע בעקבות כוחם החדש גרם למלחמה, המכונה The Shattering, מלחמה שהפרה את הקשר עם ה-Greater Will. כעת, על המוכתמים, גזע שנדחה ונבזה, לקחת את מקומם ב-Lands Between. אתם, הנמצאים בין החיים למוות, איבדתם את חסדכם ועליכם לעבור את הים הערפילי ל-Lands Between כדי להתמודד עם ה-Elden Ring ולהפוך ל-Elden Lord.

 

ELDENRING_SotE_04_4K.png (1920×1080)

 

  • עולם פנטזיה חדש: חקרו את Lands Between, עולם פנטזיה שנברא מהשיתוף פעולה של Hidetaka Miyazaki, מאחורי סדרת DARK SOULS, ו-George R. R. Martin, סופר סדרת הספרים "שיר של אש וקרח". חקרו את תעלומות ה-Elden Ring, פגשו יריבים עם רקע עשיר, דמויות עם מוטיבציות מיוחדות לעזור או לסכל את התקדמותכם, ויצורים מפחידים.

 

ELDENRING_SotE_03_4K.png (1920×1080)

 

  • חקרו את עולם Lands Between: ELDEN RING משלב בין נופים פנטסטיים מרהיבים לבין מרתפים חשוכים ומסובכים. סורו בעולם המדהים הזה ברגל או על גבי סוס, לבד או בשיתוף פעולה עם שחקנים אחרים, והשתקעו בתוך נוף של מישורים ירוקים, ביצות, הרים מרשימים, טירות מאיימות ואתרים מדהימים נוספים.

 

ELDENRING_SotE_02_4K.png (1920×1080)

 
 
*
*
*
תגיות מוצר