סגירה
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש

DOUBLE DRAGON GAIDEN: RISE OF THE DRAGONS | PS5

129.00 ₪
149.00 ₪
*השקה 27.7.23* התכוננו להילחם בדרך של Double Dragon בתוספת החדשה לסדרת משחקי המכות המפורסמת. זוהי שנת 199X, מלחמת גרעין השמידה את עיר ניו יורק וכעת האזרחים נאלצים להילחם לשם הישרדותם כתוצאה מהמהומות והפשעים ששוטפים את הרחובות. העיר נכבשה על ידי כנופיות פשע שמטילות אימה על חורבותיה כשהן נלחמות על דומיננטיות מוחלטת. בילי וג'ימי לי הצעירים לא מוכנים לסבול את זה יותר והם לוקחים על עצמם לגרש את הכנופיות מהעיר.
+ -

מהדורת המשחק הפיזית כוללת את עותק המשחק, פוסטר וסט מדבקות!

חקרו את תחילת דרכם של האחים דאבל דרקון הצעירים כשהם לוקחים על עצמם אויבים חדשים ומוכרים בסיפור חדש.
עם עיצוב שלבים חדש בסגנון roguelite, כל פעם שתשחקו תחוו לאקשן חדש. עם מבנה שלבים ייחודי ודינמי, הקושי של המשימות שאתה לוקח על עצמך ישתנה בהתאם לסדר שבחרת בהן.

כנסו וצאו מהמשחק בתור אחד מהלוחמים של הצמד הקלאסי בילי וג'ימי, החליפו אותו עם מריאן והדוד מאטין, או התנסו עם 9 דמויות נוספות שניתן לפתוח, כל אחת עם המהלכים המיוחדים שלה וסגנונות המשחק הייחודיים שלה.
עם שיתוף פעולה מקומי של 2 שחקנים, הפעולה גדלה פי ארבעה כאשר אתם וחבר מנקים את הרחובות המרושעים.

~ TAG TEAM ACTION - בחר שני לוחמים והחלף בצורה חלקה ביניהם, מה שנותן שפע של אסטרטגיות לשילובים הרסניים, מהלכי הגנה והתקפה. הכו אותם עם ROGUELITE ELEMENTS - חוו אינסוף דרכים לשחק עם פונקציית בחירת משימה דינמית; הסדר שבו תבחרו את המשימות ישפיע על אורך המשימה, מספר האויבים והקושי הכללי. בחרו היכן תשתפרו עם שדרוגים אקראיים הניתנים לרכישה עבור הדמויות בסוף כל משימה, או שמרו את הכסף כדי להחיות את השחקנים במשימה.

~ 13 דמויות ייחודיות שניתן לשחק בהן - התחילו את הקרב עם בילי, ג'ימי, מריאן והדוד מאטין. הרוויחו אסימונים לאורך הדרך כדי לפתוח סגל מגוון של 9 דמויות נוספות, כל אחת עם סגנון המשחק והחוזקות שלה. בחר אסטרטגית את צמד הלחימה שלך על ידי התחשבות בחוזקות ובחולשות של כל דמות.

~ עצבו את החוויה והתגמולים - התאם את קושי המשחק כדי להשפיע על כמות האסימונים שנצברים בכל משחק והשתמש באסימונים האלה כדי לפתוח תוכן מחנות האסימונים כולל דמויות, טיפים ועוד.

~ שיתוף פעולה מקומי – תפסו חבר ותנקו יחד את רחובות העיר במצב שיתוף פעולה מקומי התומך בעד שני שחקנים.

*
*
*
תגיות מוצר